Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="159941"]
#Мамаклуб

Зустріч #мамаклуба «Годуємо грудьми легко!» пройшла 7 жовтня

0
7 жовтня «Старомак. Чеська ресторація» зустрічала чудових гостей: красунь-вагітних та молодих годуючих матусь з крихтами

7 жовтня «Старомак. Чеська ресторація» зустрічала чудових гостей: красунь-вагітних та молодих годуючих матусь з крихтами! На #мамаклуб від журналу «Моя дитина» прийшли ті, хто хотів отримати відповіді на всі питання про грудне вигодовування у найкращих українських фахівців.

грудне вигодовування, як правильно прикласти дитину до грудей

Burda Media

Майбутні матусі милувалися малютками, які приїхали на #мамаклуб «Старомак. Чеська ресторація». Обидва карапузи — у слінгах, так що агітувати за цей модний та екологічний засіб пересування не довелося: те, що таке просте пристосування полегшує мамі життя та «розв'язує» руки, очевидно!
Модератор зустрічі - головний редактор журналу "Моя дитина" Влада Барсукова - розповіла про те, чому так важливо годувати грудьми і на що потрібно звертати увагу мамі, яка налагоджує цей важливий процес.

Ольга Коваль — консультант з грудного вигодовування у «Молочних річках України» розповіла, як правильно прикласти малюка до грудей ще в пологовому будинку і як налагодити годування на найважливішому початковому етапі. Ольга докладно (буквально по хвилинах!) пояснила майбутнім матусям, як усе відбуватиметься після пологів, описала сценарій вдалого першого прикладання та розповіла, які нюанси виникають та як справлятися з нестандартними ситуаціями. Консультант з грудного вигодовування показала не тільки як прикладати малюка, а й підказала, в якій позі самій мамі найзручніше годувати в перші дні після пологів. Відповіла на актуальні питання про дієту після пологів і раціон мами, що годує (мами були дуже здивовані, що всі строгі правила вже скасовані). Ольга так яскраво, реалістично та позитивно описала весь післяпологовий процес, що вагітні зітхнули з полегшенням. Тепер вони знають, чому малюк повинен бути весь час поряд і як при цьому відпочити після пологів.

Віка Щегельська — консультант із грудного вигодовування у Національному русі на підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України» розвінчала міф «Мало молока» та розповіла, як дізнатися, що малюк наїдається і добре набирає вагу. Віка пояснила, чому так важливо годувати на вимогу, показала, що робити, якщо з прикладанням виникли складнощі. Досвідчений консультант і прекрасний спікер навела переконливі аргументи проти зціджування та здивувала аудиторію прикладами, що доводять, що можна не лише налагодити та повернути перервану чи завершену лактацію, а й організувати грудне вигодовування, навіть якщо малюк усиновлений чи його народила сурогатна мати.


Оксана Павленко — сімейний психолог, інструктор з підготовки до пологів СЦ «Абетка для батьків», розповіла, як прожити період годування груддю без синдрому хронічної втоми, відчуття, що ти деградуєш і все, що є всередині тебе, це молоко! Як зберегти свою тонку душевну організацію, а також фігуру та золотий характер, залишатися коханою (не лише дитиною, а й чоловіком) та сексуальною, якщо ви весь час годуєте? Оксана дала чудові лайфхаки для мам, що годують, поділилася надихаючими результатами наукових досліджень і пообіцяла всім яскраве сексуальне життя після пологів.

Олена Сташевська, лікар Інституту клітинної терапії, першого українського банку пуповинної крові, розповіла про послугу збереження плаценти для подальшого терапевтичного застосування та сучасні можливості використання стовбурових клітин пуповинної крові.

Постійний і дуже смачний партнер зустрічей #мамаклубу бренд «Малятко» подарував усім чудові подарунки: смачне та корисне пюре для першого підгодовування та чудові парасольки, які, напевно, стануть у нагоді малюкам у майбутньому. А оскільки турбота про малюка починається ще до його народження дитячу воду «Малятко» пили та мами протягом зустрічі.

Також було розіграно приємні призи від Видавничого дому «Бурда-Україна» та наших чудових партнерів.
Усім гостям вдалося оцінити гостинність та смачні частування від «Старомак. Чеська ресторація». Обслуговування було просто супер! І гості, і спікери, і організатори почувалися королевами!

Наступна зустріч мамаклубу за місяць! Будемо говорити про здорову вагітність і готуватися до легких та щасливих пологів! Слідкуйте за анонсами #мамаклубу на сайті moirebenok.ua та на сторінці ФБ журналу "Моя дитина".


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти