Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274122"]
Все буде УКРАЇНА!, Мама

«Подивилась на Яну, а в неї кросівок немає»: історія батьківщини, яка потерпіла від вибуху у Краматорську

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2022.05.13
0
На початку квітня російська ракета потрапила до вокзалу в Краматорську, внаслідок чого загинуло 50 людей, п'ятеро з яких - діти. Майже 100

На початку квітня російська ракета потрапила до вокзалу в Краматорську, внаслідок чого загинуло 50 людей, п'ятеро з яких — діти. Майже 100 людей було поранено. Серед таких опинилася сім'я Наталі із селища Новгородське на Донеччині. Розповідаємо щемливу історію батьківщини.

Мама і донька втратили ноги, а син став опорою. Історія батьківщини, яка стала жертвою вибуху у Краматорську

Джерело: facebook.com/1tmolviv

Обережно, у матеріалі присутні вразливі фото.

Наталя виховує двох дітей - 11-річних близнюків Ярослава та Яну. Тато дітей помер, а вітчим пішов захищати країну від нападу росії. На початку квітня жінка вирішила вивезти синові та доньці у більш безпечне місце. Сестра запропонувала батьківщині приїхати до себе додому до Яремчі Івано-Франківської області. Опинившись на вокзалі у Краматорську, життя батьківщини змінилося назавжди. Внаслідок вибуху від удару російською ракетою Мама та донька втратили кінцівки ніг.

«Поки чекали потяг, Яна попросила у мами чаю, що його на пероні готували волонтери. Ярослав залишився стерегти речі у помешканні», — поділилися історією батьківщини у дитячій лікарні Святого Миколая Першого медоб'єднання Львова, у якої мама з донькою лікуються вже кілька тижнів.


Наталя з дітьми

Джерело: facebook.com/1tmolviv

Коли Наталя разом із донечкою Яною вийшли на вулицю, пролунав вибух. Тоді на вокзалі знаходилося до 4 тисяч людей, які просто хотіли евакуюватися з регіону, в якому через війну різко почала загострюватися ситуація. Наталя, повідомляють у лікарні, досі не може пробачити собі того походу за чаєм. Вона пригадує: коли розплющила очі, навколо все було у крові. Потім побачила, що у доньки немає ног, але коли не змогла сама підвестися, зрозуміла, що теж без однієї кінцівки.

«Я намагалася підвестися, але як? Я подивилася на ногу, подивилася на Яну, а в неї кросівок немає», - розповіла мати організації United for Ukraine.

Наталя з сином Ярославом

Джерело: facebook.com/1tmolviv

За словами 11-річної Яні, коли вона прийшла до тями, першим її бажанням було втекти і знайти маму. Однак вона не могла підвестися — тоді побачила, що втратила ноги.

«Було дуже боляче — я подивилася на свої ноги і розплакалася», — зітхаючи, розповіла дівчинка в інтерв'ю.

Вже кілька тижнів батьківщина перебуває на лікуванні у Львові. Опорою для дівчат став маленький Ярослав. Він піклується про рідних: ходити біля магазину, кличе медсестру, приносити все, що потрібно. Хлопчик мріє, аби мама і сестричка нарешті стали на ноги. До того часу обіцяє бути їхньою надійною опорою та підтримкою.

Джерело: facebook.com/1tmolviv

Джерело: facebook.com/1tmolviv

Як повідомили у лікарні, невдовзі сім'я вирушить на протезування та реабілітацію до США. Та від куди вони повернуться після лікування, Наталя не знає. Частина батьківщини жінки залишилася в Донецькій області, де відбуваються важкі бої. Багато будинків у селищі вже зруйновано. Матуся лише точно запевняє:

«Навіть якщо наш будинок залишиться, але там будуть оці (росіяни – ред.), я туди не поїду».

Нагадаємо, що Росія заперечувала свою причетність до вибуху на вокзалі. Вони заявили, що не мають на озброєнні ракети Точки У, якою було здійснено удар. Проте експерти і журналісти відзначають, що РФ неодноразово використовувала ці ракети в Україні та в Сирії. Віримо, що Україна обов'язково переможе, а всі причетні до злочинів будуть покарені.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти