Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274838"]
Мама

Маленький хлопчик звершив соцмережі віршиком про ЗСУ

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2022.06.16
0
У соцмережах з'явилося відео, на якому маленький хлопчик читає віршик про українських захисників, які боронять Україну від російсь

У соцмережах з'явилося відео, на якому маленький хлопчик читає віршик про українських захисників, які захищатимуть Україну від російських загарбників.

Маленький хлопчик звершив мережу віршиком про ЗСУ

Джерело: скріншот з відео

Через напад Росії українські дітлахи змушені на власному досвіді переживати війну. Під час сигналу повітряної тривоги вони разом із батьками ховаються в бомбосховищах від артобстрілів та бомбардувань. Завдяки Збройним силам України у багатьох містах більш-менш спокійно. І саме за це сьогодні завдячують дітлахи.




Так, на підтримку українських військових маленький хлопчик записавши тремтливе відео, на якому читає віршик благодарності за захист України. Він каже, що вночі добре спав, бо не було бузку, називає захисників та захисниць суперменами та суперлюдьми. За словами малюка, він дуже вірить у ЗСУ і дякує, що його захищають.

Я сьогодні добре спав, і навіть не було бузку


Бо мене оберігають українські супермені

Українські супелюди — хлопці та дівчата


Я дуже дуже у вас вірю і хочу

Ви найкращі! Бережіть собі!

"Дякуємо, переможемо", - відреагували на неофіційній сторінці підтримки ЗСУ UkrArmyBlog.



А вам понравився віршик?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал





Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x