Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="200861"]
Мама

Особистий вибір: британка годувала грудьми доньку до 9 років

0
Це здається неймовірним, проте, 50-річна багатодітна мама з Великобританії припинила годувати 9-річну доньку грудьми два місяці

Це здається неймовірним, проте 50-річна багатодітна мама з Великобританії припинила годувати 9-річну доньку грудьми два місяці тому.

годування груддю, грудне вигодовування

Джерело: dailymail.co.uk

Шарон Спінк із Північного Йоркширу виховує чотирьох дітей – старшій дитині вже 30 років. Грудне годування старших дітей у неї не склалося – первістка Шарон змогла годувати лише кілька тижнів, двох інших – кілька місяців. Тому молодшу дівчинку Шарлотту жінка вирішила годувати стільки часу, скільки та сама захоче.

Моя початкова мета полягала в тому, щоб подолати позначку у шість місяців, потім 12 місяців, а пізніше два роки, що є рекомендацією ВООЗ. Але після цього я побачила, що Шарлотта ще не готова відмовитися від грудей. — каже Шарон.

годування груддю, грудне вигодовування

Джерело: dailymail.co.uk

Поки Шарлотта була маленькою, Шарон спокійно годувала дівчинку грудьми в будь-якому місці, де вони були. У тому числі – громадські місця, включаючи перукарню, супермаркет, церкву. Але з дорослішанням Шарлотти годування стало рідше і відбувалося лише вдома, 4-річна дівчинка сама відмовилася їсти при свідках. До 5-го року Шарлотта прикладалася до маминих грудей до трьох разів, але поступово кількість годування зменшувалась, і останні 4 роки це відбувається приблизно раз на місяць. Залишається загадкою, як Шарон вдавалося зберігати лактацію.


годування груддю, грудне вигодовування

Джерело: dailymail.co.uk

Жінка впевнена, що таке довге годування дитини грудьми зміцнило зв'язок між нею та донькою, яка вже не зміниться. Крім того. Шарон вважає, що завдяки грудному молоку її донька росте здоровішою дитиною – вона майже не хворіє, на відміну від старших дітей.

годування груддю, грудне вигодовування

Джерело: dailymail.co.uk

Останні кілька років Шарлотта прикладається до маминих грудей не коли голодна, а у разі, якщо її щось турбує, відбуваються якісь неприємні події і треба заспокоїтися. У школі дівчинка, звичайно, такий спосіб релаксації не афішує, побоюючись засудження.

годування груддю, грудне вигодовування

Джерело: dailymail.co.uk

Чоловік Шапрон та тато Шарлотти менеджер САПР 45-річний Пол Спінк, підтримує дружину у питанні грудного годування доньки. Принаймні вона у цьому впевнена. Дівчинка сказала, що припинити пити мамине молоко до 10 років, а це квітень 2019-го, але, схоже, наважилася на такий відповідальний вчинок дещо раніше. Шарон перестала годувати грудьми свою 9-річну доньку приблизно два місяці тому.

годування груддю, грудне вигодовування

Джерело: dailymail.co.uk

Не всі підтримують таке ставлення до грудного вигодовування. Багато хто засуджує Шарон, вважаючи її поведінку – жорстоким поводженням з дітьми. Звучали навіть закиди у педофілії. Проте жінка абсолютно переконана, що все робила правильно і лише заради благополуччя та здоров'я своєї дитини. До речі, Шарон працює консультантом з грудного вигодовування та вчить жінок не звертати увагу на думку сторонніх і робити так, як вони вважають за правильне. Якщо точніше – годувати дитину грудьми доти, доки вона сама не відмовиться від грудей.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти