Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="136961"]
Мама

Якщо у вашому будинку живуть погодки: 6 лайфхаків для мам

Old date: 2017-03-24
Current date: 2023.01.28
New date: 2020.08.07
0
Лайфхаки для мам придумані дуже хорошими людьми - тими, хто вважає, що мама (особливо якщо вона мама не одну дитину

Лайфхакі для мам придумані дуже хорошими людьми - тими, хто вважає, що мама (особливо якщо вона мама не одну дитину і зовсім особливо - якщо в неї погодки) - теж людина. І теж хоче бути щасливою людиною, а не змученим побутом створенням із згаслими очима.

лайфхакі для мам

Джерело: instagram @jhoannarola

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Лайфхаки для мам бувають дуже різними: з використанням сучасної техніки, побутової та навіть електронної, з добре продуманим «тайм-менеджментом» (це коли мама, переміщаючись з однієї кімнати в іншу, встигає по ходу витерти пил), існують також так звані психологічні лайфхаки для мам, які використовуються, до речі, не часто. Чому?

Тому що учасниками цих лайфхаків повинні ставати друзі та родичі і це нерідко є умовою, що гальмує, насамперед для мами: просити не хочеться… А дарма! Дайте своїм близьким людям можливість зробити добро, поставити «плюсик» у свою карму. І вони навіть будуть вам вдячні за це. Спробуйте – працює!

1. Лайфхак для мам № 1: у відпустку за розкладом. Якщо ви тільки очікуєте появи на світ своєї другої дитини, обов'язково складіть графік відпусток найближчих ваших людей. Це насамперед стосується тата.
Потім – двох бабусь. У вас є сестра, нерозлучна подруга? Вони також ваш ресурс нормального життя. Використовуйте його без хибної скромності!


лайфхакі для тата

Burda Media

2. Лайфхак для мам №2: суботник для родичів.  Не пізніше ніж за місяць до пологів киньте клич родичам: нехай переймаються завантаженням вашої морозилки варениками, пельменями, голубцями, котлетами. Це ваша паличка-виручалочка на перший, найскладніший для всіх час. Цей спосіб зняти з себе частину побутових турбот можна використовувати і пізніше, у міру звільнення морозилки.

3. Лайфхак для мам №3. Використовуйте сферу обслуговування. Прибирання в будинку, приготування, прогулянки з малюком на вулиці — все це можна доручити працівникам спеціально створених для цього агентств. Звичайно, це вартує грошей. І про це варто заздалегідь подумати: можливо, почати відкладати на це гроші ще під час вагітності.

поради для мам

Fotolia

4. Лайфхак для мам №4. Повірте у людей! Якщо ви з тих людей, кому дуже важко просити когось про допомогу, зламайте цей бар'єр. Люди не такі черстві, як ми іноді думаємо. І майже всі з радістю погодяться допомогти вам. Купити молока, знести коляску, навіть посидіти з малюком годинку — озирніться навколо, поруч, напевно, опиняться люди, готові прийти на допомогу (ресурс сусідів, до речі, використовується дуже рідко. А даремно!)

5. Лайфхак для мам №5. Гаджети! І не лише електронні. Щоб, наприклад, прогулянка з двома дітьми не перетворювалася для вас на випробування, перегляньте всі «візочні» пропозиції: візок для погодок — не фантастика, а навіть доступна і потрібна річ. Слінги, кенгурушки, електронні няні у всьому їхньому функціональному розмаїтті та інші винаходи дуже розумних і хороших людей можуть при правильному виборі виявитися для вас порятунком від хронічного, що руйнує не тільки здоров'я, а й сім'ю стресу.

лайфхакі для щасливих мам

Джерело: Instagram @polly__loves

І остання порада: усміхніться! Посмішка і почуття гумору дуже знадобляться найближчими роками. Ваш позитивний настрій — це саме той невичерпний ресурс, який допоможе не лише вижити з погодками, а й зазнати щастя материнства
з подвоєною силою.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (4 оцінок, середнє: 1,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти