Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="118760"]
Краса

Мімічна гімнастика: 20 ефективних вправ проти зморшок

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2016.10.25
0
З використанням мімічної гімнастики у своїй рутині деякі жінки виглядають на 10 років молодші за свій реальний вік! Предл

З використанням мімічної гімнастики у своїй рутині деякі жінки виглядають на 10 років молодші за свій реальний вік! Пропонуємо вам добірку найефективніших вправ проти зморшок, які зможуть повернути обличчю свіжість та перешкоджати ранньому старінню.

жінка посміхається

Fotolia

Зморшки можуть з'явитися не лише після 30 років, а цілком і в юному віці. Це залежить від генетики та будови особи людини. Боротися з цим недоліком краще на початковій стадії, доки не утворилися глибокі заломи у шкірі! Мімічна гімнастика – відмінний спосіб зробити це ефективно та без шкоди для здоров'я.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Практичні поради щодо догляду за шкірою на зиму


лоб

 1.  Покладіть вказівні пальці на лоб, розташувавши їх паралельно бровам. Потягніть пальці до брів, при цьому погляд направляючи вгору. Потім натисніть на лоба, а бровами тягніться вгору. Повторіть вправу 10 разів.
 2. Покладіть долоню на чоло. Притискаючи руку до шкіри, піднімайте брови. Повторіть вправи кілька разів, утримуючи брови у піднятому положенні по 10 секунд.
 3. Широко розплющте очі і підніміть брови вгору наскільки можете. Повторіть вправу 10 разів, щоразу прискорюючись у рухах.

очі

Такі вправи не лише зменшать «гусячі лапки», а й знімуть припухлість очей або набряклість після сну.

Instagram @prosvetstudio

Instagram @prosvetstudio

 1. Нанесіть під очі легкий крем чи гель. Далі зробіть масаж очей: легкими постукуваннями рухайтеся від зовнішнього куточка ока до внутрішнього. Потім легко помасажуйте зовнішні куточки вказівним пальцем.
 2. Покладіть середні пальці на внутрішні куточки очей, а вказівні на зовнішні. Легко натискаючи на повіки, подивіться вгору. Примружтеся настільки, щоб змогли відчути биття пульсу біля куточків. Повторіть вправу 10 разів.
 3. Притисніть пальці до вилиць. Сильно замружтеся і залишайтеся в такій позі 10 секунд.
 4. Піднесіть середні та вказівні пальці до скронь і потягніть шкіру вгору. Дивіться прямо. Тепер починайте піднімати та розслабляти верхні повіки. Брови при цьому не повинні рухатися. Виконайте вправу 30 разів.

Губи та ніс

Вправи допоможуть вам тренувати область носогубного трикутника.

 1. Округліть губи, ніби намагаєтеся вимовити звук «про». Тримайте рот відкритим у такому положенні 5 секунд, потім розслабтеся. Повторіть вправу 10 разів.
 2. Проробіть те саме зі звуком «у», зімкнувши губи.
 3. Сильно притисніть губи до зубів. Утримуйте це положення кілька секунд. Повторіть вправу тричі.
  Burda Media

  Burda Media
 4. Сховайте губи всередину рота, відтягніть ніздрі вниз. Піднесіть палець до підборіддя та штовхайте його вгору. Не відволікайтеся від губ губи. Ви повинні відчути печіння, а потім залишатися в такому положенні 30 секунд.
 5. Загніть губи, як у попередній вправі, але відкрийте рот. Середній палець розташуйте посередині верхньої губи, а вказівний та безіменний – на куточках. Трохи натисніть. Посміхніться лише верхньою губою 40 разів, затримайте усмішку, порахуйте до 20 та розслабте м'язи.
 6. Ця вправа допоможе зробити зморшки між бровами менш помітними. Поставте один палець біля основи брови, другий трохи вище. Зморщіть ніс і розслабте брови. Повторіть 8 разів.
 7. Щоб звузити або візуально зробити кінчик носа коротшим, підніміть його вгору вказівним пальцем. Потягніть верхню губу вниз, щоб ніс опустився, поверніться у вихідне положення. Повторіть 35 разів.

Овал обличчя та шия

Ці вправи допоможуть вам тримати в тонусі м'язи щелепи та прибрати провисання шкіри.

Вихідне положення: широко відкрити рот, губи загорнути всередину рота.

 1.  Верхню губу притисніть до зубів, а вказівний палець до підборіддя. Повільно відкривайте і закривайте рота, ніби щось черпаєте їм (наприклад, морозиво). Коли ви це робите, підборіддя має висунутися на 1 см. уперед. Максимально задійте куточки рота у вправі.
 2. Підніміть очі нагору. Посміхніться якнайширше. Покладіть вказівні пальці до куточків губ і уявіть, що посмішка розтягується аж до вух. Затримайтеся в такому положенні, відтягніть плечі назад, а обличчя вперед. Коли відчуєте печіння, розслабте м'язи.
  Instagram @blueboxmoscow

  Instagram @blueboxmoscow

  Наступні вправи зміцнять шию і допоможуть подолати друге підборіддя.

 3. Ляжте та обхопіть долонями передню частину шиї. Підніміть голову від підлоги на кілька сантиметрів, напружте сідниці. Затримайтеся в такій позі 5 секунд, розслабтеся. Повторіть 30 разів.
 4. Після такої вправи, покладіть руки по швах і підніміть голову та плечі від підлоги на пару сантиметрів. Поверніть голову 20 разів спочатку в один бік, потім в інший, потім опустіться на підлогу і розслабте м'язи.
 5. Сядьте прямо, напружте підборіддя та стисніть зуби. Легко поплескайте рукою по нижній частині підборіддя та відкиньте голову назад на 5 секунд. Поверніться у вихідне положення.
 6.  Закладіть нижню губу на верхню, перекиньте голову назад. Напружтеся і розслабтеся через 5-7 секунд. Повторіть вправу, тільки тепер не перекидайте голову, а повертайте її убік.

Вже за місяць щоденного виконання цього комплексу ви зможете побачити приголомшливий ефект!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як зберегти красу: 10 найкращих гідролатів для молодості шкіри
Як зволожити шкіру восени: 5 новинок для сучасної мами вартістю до 500 грн.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти