Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="173077"]
Краса

Місячний календар стрижок на лютий 2018 року

Old date:
Current date: 2022.05.24
New date: 2018.02.02
0
Наскільки вдалою буде стрижка, як довго протримається укладання і чи ляже фарба на волосся так, як хочеться, залежить від безлічі ф

Наскільки вдалою буде стрижка, як довго протримається укладання і чи ляже фарба на волосся так, як хочеться, залежить від багатьох факторів. Не останню роль цьому грає реакція нашого організму на положення місяця. Наш місячний календар стрижок на лютий допоможе підібрати ідеальний день для походу до перукарні.

Місячний календар стрижок

Джерело: instagram @parikmaherskaya_nomer_1

Ви, напевно, і самі помічали, що волосся після стрижки відростає з різною швидкістю - іноді доводиться знову вирушати в перукарню вже через пару тижнів, а буває, що нова зачіска тримає форму до місяця. Те, як поводитиметься волосся, багато в чому залежить від того, в якій фазі знаходився Місяць на момент стрижки, і в якому знаку зодіаку.
1 лютого, 16-17 місячний день, четвер
Місяць у Леві

+ Цілком підходить для того, щоб укоротити та підрівняти кінчики. Волосся, пострижене в період спадного Місяця, відростатиме повільно, варто це враховувати при зміні зачіски. А ось кардинально змінювати колір волосся у цей день не варто, фарба може лягти не так, як треба. День підходить для хімічної завивки, якщо вам подобаються пружні щільні локони.

2 лютого, 17-18 місячний день, п'ятниця
Місяць у Діві

+ Прекрасний день для зміни зачіски, будь-яка стрижка буде вдалою. Можна так само спокійно фарбувати, колорувати, мелірувати волосся і проводити з ними будь-які маніпуляції - в рамках здорового глузду, зрозуміло.


3 лютого, 18-19 місячний день, субота
Місяць у Діві

+ Коли Місяць знаходиться в сузір'ї Діва, зачіски виходять чудово. Стрижка і укладання, зроблені в цей день надовго збережуть форму, а забарвлення не так згубно позначиться на структурі волосся. Субота, 3 лютого – чудово підходить для будь-якої завивки, а також особливо ефективними виявляться маски для волосся. Гарний день для манікюру та педикюру.

жінка посміхається.

Fotolia

4 лютого, 19-20 місячний день, неділя
Місяць у Терезах

+ Нейтральний день для стрижки цілком можна відвідати перукарню, нічого поганого з волоссям не відбудеться, але й особливого яскравого ефекту не чекайте - як пощастить. Манікюр робити не варто, а от зволожуючі процедури для нігтів у цей день будуть особливо ефективними.


5 лютого, 20-21 місячний день, понеділок
Місяць у Терезах

+ Хороший день для укладання та догляду за волоссям – оздоровчі маски будуть особливо ефективні. Стрижка та фарбування зможуть не принести потрібного результату, крім того, можливий негативний вплив процедур на якість волосся. Не рекомендується кардинально змінювати зачіску – робити ультракоротку стрижку, наприклад.

6 лютого, 21 місячний день, вівторок
Місяць у Скорпіоні

- Стрижка, зроблена в 23-й місячний день, швидше за все, буде невдалою - це не найкращий час для походу в перукарню. Щоправда, фарбувати волосся можна без побоювань, як і робити манікюр.

7 лютого, 21-22 місячний день, середа
Місяць у Скорпіоні

+ Нейтральний день для стрижки - як позначиться зміна зачіски, зроблена в цей день складно сказати. Швидше за все, нічого особливого ви не побачите, хоч і поганого нічого статися не повинно.


Місячний календар стрижок

Fotolia

8 лютого, 22-23 місячний день, четвер
Місяць у Стрільці

+ Цілком сприятливий день для стрижки, особливо, якщо волосся у вас ослаблене, тьмяне і тонке — стрижка в 25 місячний день зробить його жорсткішим і густішим.

9 лютого, 23-24 місячний день, п'ятниця
Місяць у Стрільці

- Стрижка у цей день – погана ідея. Зачіска буде невдалою, а волосся довго не відросте. Не варто також кардинально змінювати колір і експериментувати з локонами.

10 лютого, 24-25 місячний день, субота
Місяць у Стрільці

- Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся. Форма зачіски протримається вкрай недовго, а колір може вийти не таким, як заплановано, і так само протримається недовго.


11 лютого, 25-26 місячний день, неділя
Місяць у Козерозі

+ День підходить для будь-яких маніпуляції з волоссям. Після стрижки волосся менше січеться, стане візуально густішим і міцнішим, менше випадатиме. Вдало зафарбується сивина, та й новий колір цілком добре ляже.

12 лютого, 26-27 місячний день, понеділок
Місяць у Козерозі

+ Сприятливий день для стрижки – волосся буде слухняним, а зачіска радуватиме досить довго. Манікюр, педикюр, зроблені цього дня, вважають астрологи, допоможуть захиститися від недоброзичливців.

13 лютого, 27-28 місячний день, вівторок
Місяць у Козерозі

- Не найкращий день для зміни зачіски – велика ймовірність того, що стрижка не підвищить настрою та може здорово розчарувати. Отже, краще в цей день обмежитися живильними масками та простим укладанням. Фарбувати волосся так само не варто.


14 лютого, 28-29 місячний день, середа
Місяць у Водолії

- Відкладаємо стрижку до сприятливіших днів. Місячний календар стрижок називає цей день несприятливим, і стрижка може негативно позначитися на стосунках із близькою людиною. А от для догляду за волоссям цей день дуже підходить, як і для фарбування натуральними барвниками (хна, басма).

15 лютого, 29-30 місячний день, четвер
Місяць у Водолії

- Нейтральний день, але ближче все ж таки до несприятливого - стрижка не принесе особливих успіхів, але й неприємностей бути не повинно. Волосся відростатиме повільно, так що, не промахніться з вибором зачіски та майстра.

16 лютого, 30-2 місячний день, п'ятниця
Місяць у Рибах - молодик

- Молодий місяць - невідповідний день для стрижки і, тим більше - хімічної завивки та інших маніпуляцій з волоссям. Шкіра зараз вкрай чутлива, може з'явитися лупа, а волосся більше випадатиме.

Дівчина волосся

Джерело: instagram @hairstyles.haircut.hair

17 лютого, 2-3 місячний день, субота
Місяць у Рибах

- Стричся в цей день як і раніше не варто, втім, якщо ви не плануєте кардинальну зміну іміджу і агресивну дію на волосся і шкіру голови, можете ризикнути.

18 лютого, 3-4 місячний день, неділя
Місяць у Овні

- Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся. А ось зробити укладання щадними засобами можна, хоча зачіска довго не протримається.

19 лютого, 4-5 місячний день, понеділок
Місяць у Овні

- Цей день може погано вплинути на здоров'я волосся, як і фарбування хімічними барвниками. А ось натуральна фарба, така як хна та басма, нічого поганого з волоссям не зроблять. Цілком підходить день для поживних масок та всіляких оздоровчих процедур для волосся та шкіри голови.

20 лютого, 5-6 місячний день, вівторок
Місяць у Овні

- Все ще непридатний день для стрижки та фарбування волосся. Не варто так само робити манікюр та педикюр.

21 лютого, 6-7 місячний день, середа
Місяць у Тельці

+ Сприятливий день для стрижки, однак, у Місячному календарі є нюанси – екстравагантні зачіски можуть принести радість, але є ризик, що результат буде не той, на який очікували. А ось стримані зміни на користь не підуть, волосся буде неслухняним і зачіска швидко набридне. Фарбувати волосся можна, але манікюр та педикюр краще не робити.

22 лютого, 7-8 місячний день, четвер
Місяць у Тельці

+ Один з найкращих днів у лютому для будь-яких маніпуляцій з волоссям (у розумних межах, зрозуміло). Вдалою буде будь-яка стрижка, навіть сама кардинальна і екстравагантна, а волосся буде міцнішим і здоровішим.

23 лютого, 8-9 місячний день, п'ятниця
Місяць у Близнюках

- Не найкращий день для стрижки та фарбування волосся. А ось манікюр та педикюр цілком можна робити.

24 лютого, 9-10 місячний день, субота
Місяць у Близнюках

- Хоч у цей день особливих неприємностей стрижка не принесе, але радощів буде від неї, швидше за все, небагато. Волосся відросте досить швидко, але до наступної стрижки будуть неслухняними і можуть посікти кінчики. Манікюр і педикюр робити можна і потрібно, це додасть впевненості та підвищить самооцінку.

25 лютого, 10-11 місячний день, неділя
Місяць у Раку

+ Сприятливий день для будь-яких маніпуляцій з волоссям – стрижка, укладання, колорування, фарбування, все піде на користь волоссю та загальному стану здоров'я та настрою. Якщо ви ще не побували в салоні, то в останній день 2017 можете зробити це собі в радість.

26 лютого, 11-12 місячний день, понеділок
Місяць у Раку

- Місячний календар на грудень називає цей день вкрай несприятливим для стрижки – можливі конфліктні ситуації та несподіваний негатив. Фарбувати волосся так само не варто, але чудово підійдуть всілякі процедури, що доглядають, у тому числі - салонні, такі як ліфтинг. Можна ламінувати та тонувати волосся.

27 лютого, 12-13 місячний день, вівторок
Місяць у Леві

+ Нейтральний день - стрижка цілком можлива, але нічого не зміниться, а волосся після неї відросте досить швидко, адже зараз час Місяця, що росте. Вважається, що стрижка у цей день може сприятливо позначитися на зростанні волосся, а на загальне здоров'я та енергетику ніяк не вплине.


28 лютого, 13-14 місячний день, середа
Місяць у Леві

+ Сприятливий день для будь-яких маніпуляцій з волоссям – стрижка, укладання, колорування, фарбування, все піде на користь волоссю та загальному стану здоров'я та настрою. Якщо ви ще не побували в салоні, то в останній день 2017 можете зробити це собі в радість.


Можна вірити чи не вірити гороскопам і порадам астрологів, але те, що стан і вид нашого волосся безпосередньо залежить від загального стану здоров'я, правильного повноцінного харчування та грамотного регулярного догляду за ними – факт, який не викликає сумнівів.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x