Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="103665"]
Мама

Коли жінка особливо приваблива: думка вчених

0
Виявляється, існують у житті кожної дорослої жінки періоди, коли їй забезпечено підвищену увагу чоловіків. Так як

Виявляється, існують у житті кожної дорослої жінки періоди, коли їй забезпечено підвищену увагу чоловіків. То коли ж це відбувається і чому?

Жінка посміхається.

Fotolia

В основі цього феномену лежать фізіологічні зміни, що відбуваються в жіночому організмі, коли він готується до запліднення. Поступове дозрівання яйцеклітини починається відразу після менструації і пік фертильності настає, коли вона залишає фолікул, що лопнув, і прямує в бік матки по фалопієвих трубах. Саме в цей час можливе зачаття, а отже, з погляду світобудови, потрібно залучити самця, щоби продовжити рід.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екстрена контрацепція: правила застосування

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Зовнішні ознаки овуляції

Ознаки овуляції можуть проявлятися різними образами. Поступова зміна гормонального фону починається вже за кілька днів до настання овуляції. Під впливом основного «жіночого» гормону естрогену, який посилено виробляє домінантний фолікул, дещо змінюється зовнішність жінки, яка виглядає більш жіночною. Естроген накопичується поступово, починаючи з першого дня циклу (останній день місячних) і знижується із закінченням фолікулярної фази, особливо привабливою для протилежної статі жінка виглядає приблизно тиждень до овуляції та ще кілька днів після. Вплив гормональних змін на зовнішній вигляд та поведінка жінки стали об'єктом досліджень вчених, за результатами яких стало ясно, що ж бачать чоловіки.


Жінка та чоловік на природі - фото

Fotolia

 • Зміни голосу – тембр стає дещо вищим
 • Хода змінюється - стає плавнішою, не помічаючи того, ми більше похитуємо стегнами
 • Волосся стає більш гладким і блискучим - як відомо, жіноче довге волосся завжди привертає увагу чоловіків, навіть якщо вони в цьому не зізнаються.
 • Хоч як це дивно, змінюються навіть риси обличчя, вони стають м'якшими і симетричнішими, хоча відстежити цю зміну досить складно.
 • Відбуваються й інші тонкі, помітні лише на рівні підсвідомості зміни – наприклад, змінюється запах тіла – виробляються феромони, які діють на всіх без винятку чоловіків (якщо у них не закладено носа, звичайно:)
Чоловік і жінка лежать у ліжку.

Burda Media

Як зрозуміти, що наближається овуляція

Знати, коли настане найсприятливіший для зачаття момент потрібно, якщо ви хочете завагітніти, а так само якщо вагітність поки що небажана. Фахівці помітили, що поведінка та відчуття жінки змінюється із підвищенням її фертильності (здатності до зачаття).

 • Підвищується сприйнятливість до запахів, особливо чоловічих феромонів.
 • Американські вчені з'ясували – у період підвищеної фертильності жінки частіше ходять по магазинах та роблять більше спонтанних покупок – будьте обережні.
 • Більшість жінок за 5-7 днів до овуляції відчувають підвищений сексуальний потяг, причому об'єктом інтересу далеко не завжди стає чоловік. Ми більше уваги звертаємо на маскулінних «самців», причому навіть у кіно та на картинках.
 • Існують і не такі приємні ознаки, наприклад, деякі жінки в момент розриву фолікула відчувають «овуляторний синдром» — приглушений біль, що тягне внизу живота.
 • За 4-5 днів до максимальної готовності до зачаття з'являються виділення з піхви, що нагадують по консистенції яєчний білок - так змінює їх склад лютеїнізуючий гормон.

Більшість проявів настільки тонкі і мало помітні, що якщо про них не знати, можна не помітити. Тим не менш, вони діють на рівні підсвідомості, і грамотні ділові жінки користуються цими знаннями, призначаючи переговори з чоловіками саме на передовуляторний період.

Джерело: YouTube, автор Все буде добре

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Вчені розповіли, коли жінці найлегше кинути палити
Аніта Луценко розповіла, як схуднути після пологівДумка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Мітки:
овуляція
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти