Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="60157"]
Жіноче здоров'я, Мама

Коли мають пройти післяпологові виділення?

0
  Кров'янисті виділення можуть проявлятися періодично протягом 2-3 місяців, хоча ближче до закінчення першого місяця після народження

 

На прийомі у лікаря (фото Burda Media)

На прийомі у лікаря (фото Burda Media)

Кров'янисті виділення можуть проявлятися періодично протягом 2-3 місяців, хоча ближче до закінчення першого місяця після пологів вони повинні мати мізерний та слизовий характер.

Якщо виділення продовжуються, пройдіть УЗД (бажано, вагінальним датчиком), щоб унеможливити розширення порожнини матки та наявність післяпологових поліпів. У цих випадках лікар запропонує або пройти терапію, що скорочує, або виконати діагностичний аспірат порожнини матки - обидва методи активно практикуються і досить ефективні у жінок в післяпологовому періоді.

Ще один момент: незважаючи на те, що під час лактації менструальний цикл блокований і вагітність наступити не може, останнім часом спостерігаються винятки, особливо на тлі зниженої лактації. Відновлення овуляції може наступити ще першої менструації. Тому обговоріть із лікарем питання контрацепції після пологів.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опущення стінок піхви після пологів


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти