Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="39517"]
Виховання, Мама

Книжки з дитячої психології. Топ-5

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2014.01.08
0
Дитяча психологія стає дедалі доступнішою для сучасних батьків. Звернувши увагу на ці книги з дитячої психології
Книжки з дитячої психології (фото: Fotolia)

Книжки з дитячої психології (фото: Fotolia)

Дитяча психологія стає дедалі доступнішою для сучасних батьків. Звернувши увагу на ці книги з дитячої психології, ви можете відповісти собі на багато питань про дитину.

1. Пол Екман. Що робити, якщо діти брешуть

Знаменитий психолог, найкращий фахівець із психології емоцій розповів, від чого залежить схильність дитини до брехні, які її причини. Автор пропонує батькам зрозуміти дитину та вибудувати відносини, в яких більш звичною буде правда.

2. Ж. Піаже. Мова та мислення дитини


Швейцарський психолог закликає батьків зрозуміти специфіку саме дитячої думки. У книзі він ділиться своїми відкриттями про функціонування дитячого мислення, про його специфіку, а також вплив цих особливостей на дитячу мову. Більше 50 років психолог збирав судження після проведення експериментальних робіт і представив їх у цій книзі.

3. М. Розенблюм-Санчук. Ростимо братів та сестер. Книга для доброї родини

Ця книга підкаже, яка оптимальна різниця між дітьми, як знизити суперництво, ревнощі. Особливо корисною є ця книга для батьків, які самі росли єдиними дітьми.

4. В. Оклендер. Вікна у світ дитини. Посібник з дитячої психотерапії

Як розвивати дитячу фантазію, чому це важливо для дитини, як знайти розуміння дитини – це допоможе дана книга.

5. Ф. Монкс, І. Іпенбург. Обдаровані діти

Автори стверджують, що 10% дітей початкової школи обдаровані. Книга розповість, як поводитися з такими дітками не лише батькам, а й освітянам. Також стане зрозуміліше, як допомогти таким діткам реалізувати себе, свою індивідуальність.

А які ти порадиш книги з дитячої психології? Розкажи у коментарі.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти