Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="60161"]
Дозвілля, Мама

Який він – світ сучасної жінки?

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2014.12.15
0
Він різний, у ньому є місце зльотам та падінням, бідам і радостям, жіночій хитрощі та мудрості та, звичайно, красі. Кожна жінка
Галина Забруцька

Галина Забруцька

Він різний, у ньому є місце зльотам та падінням, бідам і радостям, жіночій хитрощі та мудрості та, звичайно, красі.

Кожна жінка хоче добре виглядати, приваблювати захоплені погляди чоловіків, зачаровувати їх і крутити їм голову, а ще реалізуватися у професії та знайти своє місце у житті. І тендітні на вигляд жінки примудряються все це здійснювати, особливо коли своєю професією обирають красу, як це зробила Галина Забруцька.

Купивши одного разу косметику Avon, вона зрозуміла, що придбала не просто ефективний засіб для збереження молодості та краси, а й надійного партнера, який ось уже 7 років допомагає їй здійснити заповітні мрії та дозволяє почуватися бажаною, самодостатньою жінкою, яка з гордістю може сказати, що багато чого досягла, тому що поруч завжди були колеги та друзі, готові допомогти, підказати та направити.

Її історія – приклад того, що робота може не просто приносити дохід, а й доставляти радість та надихати на самовдосконалення, а найголовніше – дозволяє залишатися при цьому люблячою дружиною, дбайливою мамою та чарівною Жінкою.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тайм менеджмент сучасної жінки: як поєднувати роботу та виховання дітей?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти