Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="117492"]
Відео, Мама

Грудне годування: які ліки можна приймати мамі

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2016.10.17
0
Оскільки мама, що годує жива людина, вона цілком може захворіти і навіть не раз, за ​​час лактації. Можливі хронічні загострення

Оскільки мама, що годує жива людина, вона цілком може захворіти і навіть не раз, за ​​час лактації. Можливі загострення хронічних захворювань або необхідний постійний прийом препаратів, щоб зберегти здоров'я мами. І тоді гостро постає питання – які ліки можна приймати без побоювання нашкодити дитині.

Мама з немовлям, ліки та грудне годування

Fotolia

Безумовно, хвора мама, що годує, як і вагітна жінка, не повинна приймати жодних препаратів без консультації з лікарем. Прекрасно, якщо у вас є лікар, якому ви повністю довіряєте і можна взагалі не замислюватись про можливі ризики. Тим не менш, у більшості випадків варто і самій мамі розуміти, які ліки не сумісні з грудним вигодовуванням, коли можна підібрати заміну, а які препарати безпечні. Про це розповідає консультант із грудного вигодовування та молочний блогер Ніна Зайченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грудне вигодовування: чому з'являються тріщини на сосках і як їх не допустити

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Мама, що годує, захворіла, що робити

Насамперед, не займатися самолікуванням. У тому сенсі, що не ризикуйте приймати навіть найбезпечніші ліки без консультації з лікарем.


  • Обов'язково розкажіть лікареві, що ви годуєте грудьми. Якщо лікування потенційно небезпечними для малюка препаратами необхідне, поцікавтеся, чи можна знайти безпечні аналоги. Чи немає можливості відкласти лікування до закінчення лактації.
  • Якщо відкласти лікування не можна і безпечні аналоги підібрати не виходить, постарайтеся зберегти лактацію - зціджуйте молоко весь період лікування, щоб повернутися до годування після одужання.

 

Як перевірити, чи можна приймати ліки під час лактації

У більшості випадків виробники лікарських препаратів пишуть в інструкції із застосування, що цю речовину не можна застосовувати під час годування груддю. Проте, як стверджує Ніна Зайченко, не рідко це означає лише те, що вплив цієї діючої речовини на немовля не відомий, оскільки дослідження виробником не проводилися.

Немає жодного сенсу зціджуватися після прийому ліків! Діюча речовина міститься в молоці стільки ж часу, скільки і в крові.

А не проводять подібні дослідження, оскільки вони є дуже трудомісткими та дорогими. Проте деякі сторонні організації, наприклад, ВООЗ, займаються лабораторним вивченням безпеки ліків під час грудного годування. Результати таких досліджень можна знайти в Інтернеті у відкритому доступі, щоправда, непогано знати англійську мову:

База даних педіатричної служби лікарні провінції Марина Альта (Іспанія) про застосування лікарських препаратів та трав під час годування груддю e-lactancy.org. Як користуватись ресурсом Ніна Зайченко розповідає у своєму відео.

  • Публікація ВООЗ Лікарські препарати під час вагітності та лактації who.int/bitstream
  • Користуватися цими даними можна лише в ознайомлювальних цілях, а не для призначення собі лікування самостійно.

Якщо ваш лікар не знає про існування таких каталогів, спробуйте рекомендувати йому з ними ознайомитися. Або міняйте лікаря.

А тепер, слухайте рекомендації консультанта з грудного вигодовування молочного блогера Ніни Зайченко і не хворійте.

Джерело: YouTube, автор Ніна Зайченко — все про грудне вигодовування

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Перинатальний психолог розповів, чого новонародженого потребує найбільше. ВІДЕО
Як правильно прикладати дитину до грудей. Відео

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Грудне вигодовування: які проблеми вирішує правильне прикладання до грудей
Дитина кусає груди під час годування.

 

ВВи чекаєте малюка і хочете, щоб він народився здоровим, а потім ріс міцним і щасливим? Ми допоможемо вам досягти цієї мети! Запрошуємо всіх майбутніх мам та тат на зустріч #мамаклуб від журналу «Моя дитина». Приходьте до нас, якщо хочете дізнатися, як налагодити грудне вигодовування, а потім годувати грудьми довго та із задоволенням!

немовлят на грудному вигодовуванні, вирішуємо проблеми при грудному вигодовуванні, мамаклуб

3

Харизматичний спікер, молочний блогер Ніна Зайченко розповість вам, все, що потрібно знати про годування груддю, причому зробить це так, що ви не забудете цю цінну інформацію після пологів!

  • Ви дізнаєтеся, до чого потрібно підготуватися для успішного годування груддю, щоб не потрапити на вудку некомпетентних фахівців та тих, хто поширює міфи навколо грудного вигодовування.
  • Познайомтеся з тим, як працює лактація, щоб самостійно вміти регулювати кількість молока у грудях та вчасно реагувати на потреби дитини.
  • Вам стануть доступні знання і навички, які використовують консультанти з грудного вигодовування для допомоги мамам, що годують, у післяпологовий період.
  • І, звичайно, ви отримаєте відповіді на всі питання, які тільки у вас виникнуть — підготуйте їх заздалегідь!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти