Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="6763"]
Дозвілля, Мама

Як вибрати коляску для малюка?

0
Як цього досягти? Пропонуємо поради від спеціалістів. Габарити Насамперед добре оціни свої житлові умови. Якщо

Як цього досягти? Пропонуємо поради від спеціалістів.

Габарити

 Насамперед як слід оціни свої житлові умови.

  • Якщо живеш у багатоповерхівці, заздалегідь виміряй довжину і ширину ліфта - візок повинен вільно входити всередину.
  • Будинок без ліфта? Звертай увагу на вагу – навряд чи після пологів ти зможеш щодня піднімати та спускати візок вагою 15 кг і більше.
  • Колеса: великі ускладнюють конструкцію, але підвищують прохідність. Якщо гуляти належить не лише по розчищеним доріжкам, потрібно шукати компроміс.
  • Чи не плануєш залишати візок у загальному коридорі? Вибирай агрегат із системою, що складається — у квартирі такий не займе багато місця. При покупці ретельно перевіряй механізм, щоб усі складалося і розкладалося за хвилину, без зайвих зусиль.

Безпека

Переконайся у стійкості коляски, надійності конструкції, а також у відсутності щілин – не повинно бути навіть найменших протягів. Важливими є й інші деталі.

  • Ложе малюка має бути рівним і жорстким, інакше спати дитині буде некомфортно, а надалі у неї можуть виникнути проблеми зі спиною.
  • Матеріал, з якого зшита люлька, повинен бути якісним.ним, гіпоалергенним та неліняти при контакті з водою. Перевірити це легко – проведи по поверхні вологою серветкою та подивися, чи не залишилося на ній слідів.

Місце покупки

Навіть якщо ти збираєшся купувати візок через Інтернет (це обійдеться дешевше), заздалегідь відвідай магазин, де продають аналогічні моделі, і оціни майбутню покупку наживо.


Колір

Важливо: ціна коляски однієї і тієї ж моделі може значно відрізнятися в залежності від кольору - популярні забарвлення (червоне і темно-синє) коштують на кілька сотень гривень дорожче, ніж менш популярні сірі або коричневі «побратими».

Якщо в майбутньому ти не плануєш зупинятися на одній дитині, логічніше відразу вибрати візок нейтрального кольору, який підійде як хлопчику, так і дівчинці.

Два в одному

Великою популярністю у батьків користуються моделі-трансформери, які легко перетворюються з люльки на прогулянковий візок. Коштують вони недешево, але найчастіше це вигідніше, ніж купувати окремо коляску-люльку, а потім ще й прогулянкову. До того ж у такий комплект виробники безкоштовно включають сумку для мам (в тон колясці), де можна зберігати пляшечки, вологі серветки, підгузки, іграшки та ін. Якщо в сім'ї є автомобіль, подумай одразу про комплект 3 в 1, куди входить автокрісло.

І насамкінець: якщо сімейний бюджет дуже обмежений, розумніше купити якісну коляску б/в, ніж нову сумнівне виробництво.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти