Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="8393"]
Мама, Живлення

Як будувати своє харчування, щоб бути струнким?

0
Вважаємо калорії Відповідно до сучасних норм середньодобова кількість калорій, яку має споживати жінка, становить

вважаємо калорії

Відповідно до сучасних норм середньодобова кількість калорій, яку має споживати жінка, становить 1800—2000 ккал/день залежно від рівня фізичної активності. При цьому очевидно, що для зниження ваги потрібно зменшити їхню кількість. 1400-1600 ккал/день в більшості випадків буде цілком достатньо. Саме трохи менше, тому що важливо зрозуміти, що процес зниження ваги не є завданням, яке вирішується швидко.

питний режим

Загальний обсяг рідини на день має становити 1,5-2 л, а якщо йде процес зниження ваги, то й більше. Але збільшувати рівень споживаної води можна лише під наглядом лікаря-дієтолога, який врахує особливості здоров'я та самопочуття. Пам'ятай і про те, що треба пити однакову кількість води будь-якої пори року (багато взимку п'ють менше, а це неправильно). Найкорисніше пити чисту воду, фруктові та трав'яні чаї без цукру.

перекушування

Якщо з'явилося бажання поїсти, а час обіду чи вечері ще не настав, випий чашку зеленого чи чорного чаю без цукру. Для перекусів підходять нежирні молочні та кисломолочні продукти, фрукти (крім бананів та винограду). Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти