Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="54905"]
Дозвілля, Мама

Як організувати побут, щоб усе встигнути? Підказки для матері-годувальниці

Old date:
Current date: 2022.12.08
New date: 2014.10.03
0
Побутові умови повинні полегшувати життя мамі, що годує, а не ускладнювати її. Наступні підказки спростять життя матері-годувальниці. Підс
Мама з немовлям (фото: Fotolia)

Мама з немовлям (фото: Fotolia)

Побутові умови повинні полегшувати життя мамі, що годує, а не ускладнювати її. Наступні підказки спростять життя матері-годувальниці.

Підказки щодо організації побуту

  1. Проводьте менше часу біля плити. Для цього перейдіть на простіші у приготуванні страви. Тимчасово увімкніть у меню чоловіка напівфабрикати.
  2. Розподілайте домашні відносини між членами сім'ї. Прання, розвішування білизни та розкладання вже висохлого, миття посуду, поливання квітів, робота з пилососом – все це можуть робити чоловік чи навіть старші діти. Налаштовувати чоловіка на необхідність побутової допомоги краще ще під час вагітності, пояснюючи йому тимчасовий та вимушений характер ситуації. Адже далеко не всі чоловіки, по-перше, вміють виконувати домашню роботу, а по-друге, морально готові до неї.
  3. Активне залучення помічників (бабусь, дідусів, тіток та дядьків). Імідж передовика домашнього господарства зовсім не личитьорміщій мамі! Тільки при цьому постарайтеся мінімізувати спілкування з неприємними людьми.

Мамина психіка дуже тендітна та вразлива, от і не підставляйте її під удар. У своєму сімействі ви зараз все ж таки найголовніша людина!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як відлучити від грудей? Поради мамі, що годує


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти