Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="31593"]
Краса, Мама

Як не дозволити організму погладшати? Поради на кожен день

0
Любіть себе, вірте в позитивні зміни і дотримуйтесь простих порад - тоді ваш організм скаже "ні" зайвої ваги! Старайтес

Woman relaxing on bed
Любіть себе, вірте в позитивні зміни і дотримуйтесь простих порад - тоді ваш організм скаже "ні" зайвої ваги!

  1. Намагайтеся під час кожного їди їсти овочі, а під час перекусів - Фрукти.
  2. Харчуйте різноманітно - так ви виключите "жор". Фахівці зауважили, що ця напасть трапляється з тими, хто недоотримує з їжею необхідні вітаміни та мікроелементи.
  3. Займіться спортом, забудьте про ліфт і більше ходите пішки.
  4. Знайдіть собі заняття до душі, що не дозволяє нудьгувати, нудьгувати і годинами лежати на дивані з тарілкою пончиків у руках.
  5. Спробуйте вести міні-щоденник: визначити та записати для себе плюси здорового способу життя. Щойно відчуєте, що починаєте зриватися, перечитуйте свої записи.
  6. Пам'ятайте: їжа - це не головна радість у житті або, принаймні, не єдина. Багато людей свої проблеми просто заїдають. Але ж від того, що ви наб'єте шлунок, ніщо не зміниться у цьому житті! Зате, якщо ви постійно наїдатиметеся на ніч, вам гарантований моторошний колір обличчя, зайві кілограми та передчасне старіння. Будьте активною і не нудьгуйте - тоді позитивні результати не змусять себе довго чекати!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти