Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="83219"]
Краса, Мама

Як уникнути зморшок навколо очей

Old date:
Current date: 2023.02.01
New date: 2016.01.22
0
  Очі – не тільки дзеркало душі, а й «паспорт» на жіночому обличчі – саме за ними часто можна визначити справжній вік.
Burda Media

Burda Media

 

Очі – не лише дзеркало душі, а й «паспорт» на жіночому обличчі – саме за ними часто можна визначити справжній вік представниці прекрасної статі. Вкрай тонка і чутлива шкіра навколо очей першої реагує на зміни в організмі, і тому потребує ретельного та одночасно дбайливого догляду.
Відмінним способом довше підтримати шкіру навколо очей у прекрасному стані, не вдаючись до професійної косметики, що маскує, є масаж. Щоб робити його в салоні у фахівця, не кожна жінка знайде час і гроші. Та це і не обов'язково - правильно виконаний самомасаж не менш ефективний!
Цей масаж буде відмінним засобом як для профілактики, так і для усунення дефектів шкіри. Його слід робити щоранку жінкам після 20 років.

Правила проведення масажу

glazkam.ru_stat_01_1


1. Масаж виконують подушечками третього та четвертого пальця. Слід рухатися тільки масажними лініями, від верхнього кута до нижнього, щоб уникнути розтягування ніжної шкіри.
2. Рухи під час масажу мають бути ритмічними, легкими та ніжними. Уникайте натиску.
3. Процедуру важливо робити систематично. Краще по 5 хвилин, але кожен день ніж півгодини раз на місяць.

 

Масаж шкіри навколо очей від зморшок

1. Постукуємо пальчиками навколо очей масажними лініями.
2. Подушечками безіменних пальців злегка натискаємо від внутрішніх куточків очей під бровами до зовнішніх куточків, а потім під очима до перенісся.
3. Пальцем однієї руки рухаємося по вісімці, починаючи від зовнішнього до внутрішнього кута ока по нижньому віку, а потім через перенісся плавно по верхньому віку до зовнішнього кута вже іншого ока. Повертаємося до нижнього віку до внутрішнього кута і робимо все те саме.
4. Подушечками пальців ніжно натискаємо на зовнішні куточки очей протягом 3 секунд.
5. Під час руху навколо очей акуратно і легко натискаємо пальцями рук на певні точки.
6. Долонями натискаємо на віскі і різко забираємо руки.
7. Кінчиками безіменного та середнього пальців натискаємо на вилиці трохи далі і нижче від нижнього кута очей лише кілька разів по 3-5 секунд.
8. Опускаємо підборіддя і розташовуємо безіменний і середній палець на надбрівній кістці, підтягуємо повіки вгору.
9. Кладемо пальці на заплющені очі і злегка натискаємо на них. Така вправа допомагає зняти напругу з очей. Після закінчення масажу на очі бажано поставити теплий компрес на травах, щоб максимально розслабити шкіру.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти