Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="5247"]
Мама, Живлення

Грудне вигодовування після року: за чи проти?

0
Нелегке випробування Якщо вашому малюку скоро виповниться рік, будьте готові до критики на вашу адресу з боку оточуючих, які

Нелегке випробування

Якщо вашому крихітці скоро виповниться рік, будьте готові до критики на вашу адресу з боку оточуючих, які з особистих міркувань вважають, що годувати дитину старше 1 року грудьми – це «дивно». Щоб уникнути зайвих коментарів та косих поглядів, погодуйте дитину вдома перед виходом на вулицю. Також привчайте малюка пити з чашки та поступово скорочуйте кількість годівель до двох на день – вранці та ввечері перед сном.

Якщо вас не хвилює, що скажуть чи подумають оточуючі, підготуйте якісь дотепні відповіді на очікувані питання. Іноді найкращою відповіддю на запитання «Вона все ще годує грудьми?» буде просте та однозначне «Так». На цьому розпитування, швидше за все, закінчаться.

У випадку, якщо ви годуватимете малюка в громадському місці і хтось поцікавиться, коли ви плануєте це припинити, дайте відповідь щось на зразок: «Приблизно через 10 хвилин».

Будьте готові і до того, що однорічне маля може просити груди не тільки коли зголодніє. Він може просити груди, якщо йому нудно чи з метою привернути увагу мами. У такому разі відверніть малюка, переключивши його увагу на якесь цікаве заняття і просто пограйте разом з ним.  


З якими б труднощами не довелося зіткнутися мамі, що годує, все ж таки тривале грудне вигодовування має багато переваг, незважаючи на те, що далеко не всі ставляться до такої практики схвально. 

Користь для здоров'я

Меню однорічного малюка складається в основному із продуктів прикорму. Проте дослідження показали, що діти, яких годують грудьми після року, набагато рідше хворіють, оскільки у грудному молоці зберігаються всі необхідні вітаміни та мікроелементи, які зміцнюють імунітет малюка.  

Крім того, якщо малюк нездужає, то грудне молоко може стати єдиним продуктом, який він погодиться їсти і допоможе йому швидше одужати.

психологічна підтримка

Психологи стверджують, що завдяки зв'язку з матір'ю, яка ще більше зміцнюється під час годування груддю, малюк стає більш впевненим та самостійним, а не навпаки. Тому не потрібно насильно відлучати малюка від грудей, якщо він психологічно до цього не готовий. Таким чином можна лише нашкодити дитячій психіці і аж ніяк не «загартує» характер малюка.

І пам'ятайте, що в годуванні груддю після року нічого поганого, а тим паче ганебного немає. Адже доки не з'явилися дитячі молочні суміші, мами годували своїх дітей грудьми набагато довше року.

А ви наслідуєте їх приклад? 


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти