Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="231212"]
Фітнес та дієти

Зміїна дієта для швидкого схуднення: харчуємося, як рептилії

0
У дієтології з'явився новий тренд – зміїна дієта, розроблена канадським фітнес-тренером Коулом Робінсоном. Ця система піт

У дієтології з'явився новий тренд – зміїна дієта, розроблена канадським фітнес-тренером Коулом Робінсоном.

зміїна дієта

Джерело: Unsplash

Ця система живлення передбачає швидке звільнення від зайвої ваги і є кардинально новим підходом до схуднення.

Втім, медики критикують екстремальну дієту та називають її небезпечною. А ось з її ефективністю для схуднення їм посперечатися складно, адже ця система живлення дійсно допомагає швидко позбутися жиру та знизити вагу.

Пропонуємо разом розібратися, у чому користь та шкода модної зміїної дієти.


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

зміїна дієта

Джерело: Freepik

Зміїна дієта: правила та особливості

Автор дієти пропонує зімітувати харчування рептилій і обмежити свій щотижневий раціон одним днем ​​з рясним прийомом їжі, адже змії, як відомо, рясно харчуються лише один раз, а потім довго голодують.

Таким чином, зміїна дієта передбачає тривале голодування протягом тижня і повноцінний прийом їжі в будь-який час і в будь-якій кількості в один день.

Також зміїна дієта має бути розділена на три фази. Перша фаза полягає в кетоз і голодуванні протягом, як мінімум, 48 годин, після рясного прийому їжі. Друга фаза складається з голодування та коротких прийомів їжі протягом 48 годин. Заключна третя фаза – період, коли той, хто худне, повинен підтримувати бажану вагу за допомогою повторення періодів харчування та голодування.

Також Коул Робінсон рекомендує вживання порошкоподібної суміші електролітів, розчиненої у воді. Це надасть організму життєвої сили та енергії у період голодування.

зміїна дієта

Джерело: Freepik

Зміїна дієта: користь

У дієтології зміїна дієта довела свою ефективність для швидкого схуднення. Завдяки різкому зниженню калорій організм інтенсивно спалює жир, а вага – стрімко знижується.

Крім того, за даними прихильників зміїної дієти, вона сприяє поліпшенню стану шкіри, нормалізації рівня цукру в крові і навіть сприяє підвищеному настрою. Медики також зазначають, що ця система харчування нормалізує артеріальний тиск.

Зміїна дієта: шкода

Втім, незважаючи на всі переваги дієти, медики акцентують увагу і на побічних ефектах екстремального голодування. Фахівці пояснюють це тим, що різке скорочення споживання їжі позбавляє організму не тільки жиру та ваги, але й вкрай важливих поживних речовин для повноцінного функціонування всіх органів та систем.

А для тих, хто має певні проблеми зі здоров'ям або хронічні захворювання, зміїна дієта зовсім протипоказана.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти