Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="231646"]
Фітнес та дієти

Кросфіт будинку: 30-хвилинне тренування, яке зробить вашу фігуру ідеальною

0
Експерт з кросфіту та головний тренер CrossFit Джейд Дженні назвала п'ять вправ у домашніх умовах, які допоможуть зробити фігу

Експерт з кроссфіту та головний тренер CrossFit Джейд Дженні назвала п'ять вправ у домашніх умовах, які допоможуть зробити фігуру ідеальною.

Кроссфіт

Джерело: Freepik

Кроссфіт (Crossfit) - це система загальної фізичної підготовки - кругове тренування, в ході якої вправи постійно повторюються, а певний комплекс вправ повинен виконуватися за мінімальний час.

Для тих, хто хоче займатися кросфітом будинку Дженні рекомендує використовувати гантелі однакового розміру - як для жиму плечима, так і для присідань. Вона попереджає, що вправи з повторами через 15 секунд буде виконувати непросто, але також нагадує, що якщо ви хочете стати сильнішим і стрункішим, то вам напевно потрібно вийти за межі своєї зони комфорту!

Пропонуємо разом з нами дізнатися, як у домашніх умовах схуднути та стати сильніше всього за 30 хвилин за допомогою модного у фітнес-колах тренування CrossFit EMOM.


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

CrossFit EMOM: що це?

EMOM розшифровується як Every Minute On the Minute і означає, що за одну хвилину необхідно виконати рекомендовані вправи до початку наступної хвилини. Це означає, що чим швидше ви виконуєте вправу, тим більше часу залишається на відпочинок, який триватиме до початку наступної хвилини.

Кросфіт вдома: що вам знадобиться

У списку необхідного спорядження — скакалка та пара гантелей середньої ваги (від 2,5 до 11 кг).

Важливо: Після тренування необхідно розтягнути м'язи. Виконавши всі вправи, важливо заспокоїти тіло та розтягнути м'язи після навантажень.

Крок 1. Скакалка

Кроссфіт

Стрибайте на скакалці протягом 40 секунд. Перепочніть і повторіть вправу.

Крок 2. Жим від плечей

Кроссфіт

Тримайте гантелі в кожній руці трохи вище за плечі, долонями до себе. Розправте руки над собою. Зігніть лікті, повертаючись у вихідне положення. Зробіть три підходи. На останньому утримуйте гантелі над головою та пройдіть 7 метрів. Зробіть ще три підходи і, повернувшись назад, пройдіть 7 метрів у зворотному напрямку, утримуючи гантелі на витягнутих над головою руках.

Крок 3. Берпі

Кроссфіт

Берпі або присідання – чудова вправа для всього тіла. Вихідне становище – стоячи. Перейдіть у присідання, поклавши руки на землю. Зробіть один віджимання, зігнувши лікті, а потім випряміть спину. Зробіть стрибок ногами вперед до рук і сядьте навпочіпки. Зробіть стрибок вгору - стрибайте якомога вище. Зробіть вісім підходів.

Крок 4. Присідання із гантелями

Кроссфіт

Вихідне становище – стоячи з розставленими ногами лише на рівні стегон і гантелями в руках лише на рівні плечей. Повільно зігніть ноги в колінах, ніби ви збираєтеся сісти на стілець, утримуючи вагу на п'ятах. Присідайте так низько, як тільки можете, контролюючи положення голови та грудей, а також витягуючи хребет та розслабляючи плечі. Повільно випряміть ноги, щоб підвестися. Переконайтеся, що ваш хребет у нейтральному положенні, а спина – рівна. Зробіть 12 повторень.

Крок 5. Стійка на руках біля стіни

Кроссфіт

На заключному етапі зробіть стійку на руках біля стіни та утримуйте таке положення протягом 30 секунд. Якщо ви не можете самостійно стати на руки біля стіни, спробуйте лягти біля стіни, піднявши ноги у вертикальне положення, і повільно піднімайте сідниці та таз, намагаючись стати на руки та спираючись тілом об стіну. Якщо вправу виконати не вдалося, встаньте в планку на 30 секунд.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти