Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="241037"]
Фітнес та дієти

Красива попа за 20 хвилин: 7 ефективних вправ

0
Кожна жінка мріє про пружні та підтягнуті сідниці. Ми знайшли кілька крутих вправ, виконання яких додасть вашому т

Кожна жінка мріє про пружні та підтягнуті сідниці. Ми знайшли кілька крутих вправ, виконання яких надасть вашому тілу бажаної форми.

Ефективні вправи для сідниць

Джерело: freepik

Хто сказав, що заради гарної попи потрібно виснажувати себе тренуваннями у спортзалі? Наразі вся Україна сидить на карантині, а спортивні зали закриті… На щастя, займатися спортом можна і вдома.

Комплекс із наступних 8 вправ займе всього 20 хвилин на день і вже за кілька тижнів перетворить вашу фігуру.

1. Випади вперед

Як робити: станьте рівно, злегка прогніть спину в попереку, а коліна трохи зігніть. Потім зробіть широкий крок вперед, щоб центр тяжіння був на ногі, що крокувала. При цьому тулуб тримайте рівним. Підніміться з присіду і поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 15 разів на кожну ногу.


випади вперед

Джерело: freepik

2. Випади назад із гантелями

При обернених випадах крок потрібно робити не вперед, а назад. Ефективності вправі додасть обтяження як гантель. Якщо будинки їх немає, можна скористатися невеликими пляшками з водою.

Так, зробіть випад назад, зігнувши ноги в колінах. Спину тримайте рівно. Поверніться у вихідне положення та повторіть вправу з іншої ноги. Потім виконайте 15 повторів.

3. Присідання

Один із найефективніших способів надати сідницям форму – присідання. Важливо лише виконувати вправу правильно.

Тримайте стопи на ширині плечей, руки вздовж тулуба. Опустіться в напівприсід на 90 градусів, щоб стегна були паралельні підлозі, груди спрямовані вниз, спина пряма. Поверніться у вихідне положення та зробіть 20 повторів.

Як робити присідання

Джерело: freepik

4. Присідання пліє

Робіть все, що й під час стандартних присідань. Тільки цього разу ноги мають бути розставлені широко. Присядьте, опускаючи руки між колінами. Потім встаньте, напружуючи при цьому сідниці. Повторіть вправу 20 разів.

Присідання пліє

Джерело: freepik

5. Стрибки

Встаньте рівно, поставивши одну ногу попереду іншої. Потім високо підстрибуйте та поміняйте ноги. Повторіть вправу 20 разів на кожну ногу.

Стрибки для красивої попи

Джерело: freepik

6. Нахили вперед та з ногою

Поставте ноги на ширину плечей, трохи зігніть коліна і нахилиться вперед. Спинку тримайте прямо, щоб лопатки притискалися до хребта. Випряміть і знову зробіть нахил - 20 повторів.

Після цього зробіть нахили з ногою, трохи зігнувши коліно опорної ноги та відводячи праву ногу назад. Поверніться у вихідне положення та повторіть 15 разів на кожну сторону.

Джерело: freepik

7. Присідання на одній нозі

Завершальним етапом тренування на сідниці стануть присідання на одній. Виконувати їх досить легко. Спочатку сядьте на ліву ногу, тримайте руки перед собою, утримуючи рівновагу. Водночас праву ногу зігніть у коліні та відведіть назад. Руки спрямуйте вліво на 10 годин. Поверніться у вихідне положення та повторіть по 20 разів на кожну ногу.

присідання

Джерело: freepik

Виконуйте дані вправи хоча б кілька разів на тиждень і незабаром ваше тіло неймовірно змінити ваше тіло. Також не забувайте про інші види тренувань: планку, заняття з резинками та йогу. Карантин - чудовий час, щоб привести себе до ладу.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти