Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="149220"]
Фітнес та дієти

Як зберегти талію і не відмовлятися від ласощів – проста порада від Аніти Луценка

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2017.07.16
0
Фітнес-тренер, ведуча і молода мама Аніта Луценко розповіла своїм передплатницям в Інстаграм, коли можна їсти не найкорисніші

Фітнес-тренер, ведуча та молода мама Аніта Луценко розповіла своїм передплатницям в Інстаграм, коли можна їсти не найкорисніші, але смачні страви, щоб це не позначилося на об'ємі талії та попи.

Аніта Луценко

instagram @anitasporty

Аніта Луценко не лише розповіла просте правило, як тримати себе у формі без катування, а й показала 4 вправи, які у цьому допоможуть. Звичайно, якщо виконувати їх регулярно і не виливати.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аніта Луценко розповіла, чому не радить пити каву

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Публікація від Аніта Луценка (@anitasporty)


anitasporty Підказую одне дуже просте та дуже дієве правило:
З'їсти якусь «смаку-шкідливу» можна тільки ПІСЛЯ того як потренувалися! ДО – не можна!
НЕ ПОТРЕНУВАВСЯ - не можна!
Наперед (потреную ввечері теж не можна;) тільки ПЕРЕД!
Це збереже талію і проблеми з важким верхом пропадуть 😉
1. Присідань на шкарпетках - 20 разів
2. Підйом сідниць + прес 20 разів
3. Трицепс на боці по 10 на кожну сторону
4. Майже "Берізка" - 20 разів
1 або 2 підходи) 1 або 2 смаколики 😉


Як завжди, під постом з'являється безліч коментарів, причому більшість із них – питання до Аніти. На деякі вона навіть відповідає:

  • «Аніта, а якщо робити цей комплекс вправ щодня по 2 підходи, результат добрий буде? Не з метою схуднути, а з метою підтягнути тіло.anitasporty так звичайно) але краще чергувати з іншими вправами: наприклад з тими, де верх працює, а не низ»,
  • «Аніто, добрий день! Підкажіть після операції з видалення грижі, коли можна приступати до спорту. Спасибі ?" - «anitasporty це повинен сказати лікар!
  • «Аніто, підкажіть будь ласка, в 14днівБезсолодкого у заборонених продуктах була кава з молоком! А підкажіть, чим шкідливе молоко в каву?" - «anitasporty на цю тему я робила піст! І скажу коротко — якщо у вас проблеми із шлунково-кишковим трактом — а вони є зараз у кожного, то лікар насамперед заборонить вам МОЛОКО!»
Аніта Луценко

instagram @anitasporty

Трохи раніше Аніта Луценко поділилася новою для себе і, як виявилося, для більшості її передплаток, інформацією про те, який із прийомів їжі має бути найнасиченішим. Ви теж думали, що працює принцип «сніданок з'їж сам, обід розділи з другом, а вечерю віддай ворогові»? Сучасні дієтологи вважають дещо не так.

Аніта Луценка

instagram @anitasporty

anitasporty З тих пір я «затусила» зі Світланою Фус і повірила в те, що їсти потрібно багато і зовсім не так як нас вчили в дитинстві - Я НЕ ПАМ'ЯТАЮ КОЛИ В ОСТАННІЙ РАЗ я хотіла натоптатися ввечері. Правило: сніданок з'їж з другом, обід - все собі, вечерю поділи навпіл з чоловіком (хоча чоловікові більше) ???


Фоловери здивувалися, похвалили нову зачіску Аніти і помітили на фото цукорницю, про що тут же і написали в коментарях: «Ох вже цей цукор, як подивишся скільки люди його їдять, думаєш чому на цукрі не пишу як на сигаретах та алкоголі, вживання чревато зайвим вагою, перепадами настрою тощо», «???цукор у кадрі???» - «anitasporty треба щоб усі ресторани при моєму вході ховали цукорниці! ;)», пожартувала у відповідь Аніта.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Аніта Луценко: з ним я можу бути такою, якою я є
Одна особа: зіркові мами та їхні спадкоємці


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x