Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="258534"]
Фітнес та дієти

Як схуднути за 21 день: 4 ефективні вправи

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2020.12.03
0
Роблячи всього 4 вправи на день, ви зміцните всі групи м'язів і зможете стати помітно стрункішою. А з огляду на те, що звички вироблені

Роблячи всього 4 вправи на день, ви зміцните всі групи м'язів і зможете стати помітно стрункішою. А з урахуванням того, що звички виробляються за 21 день, то вже за три тижні при щоденних тренуваннях ви зможете оцінити результат!

Як схуднути за 21 день

Джерело: Fotolia

Оскільки Новий рік не за горами, то у вас досить часу, щоб привести себе у форму і схуднути до Нового року без стресу і надзусиль. Вправи з цього комплексу використовують максимальну кількість м'язових груп, а за часом займають не більше 15 хвилин.
Головне за її виконанні не кількість повторів, а правильна техніка. За 21 день виконання вправ увійде у звичку і даватиметься вам легко.

1. Випади тому

Втягніть живіт, зробіть крок лівою ногою, як на фото вгорі. Опускайтеся доти, поки стегно правої ноги не буде паралельно підлозі (коліно не повинно виходити за рівень носіння стопи!). Зробіть 3 підходи по 15 разів. Вправа має ліфтинговий ефект для ніг і сідниць.


2. Прогин лежачи

Ця вправа чудово тренує м'язи спини. Спираючись на руки та коліна, намагайтеся максимально підняти грудну клітку, шкарпетки тягніть угору. Затримайтеся на 20-30 секунд.

Як робити прогин лежачи

Джерело: Fotolia

3. Планка

Ця вправа використовує всі групи м'язів. Головне – утримувати тіло так, щоб воно складало пряму лінію. Прийміть упор лежачи, спираючись на передпліччя та пальці стоп. Втягніть живіт, не прогинайте в попереку. Спочатку тримайте планку 20 секунд, а потім збільшуйте час.


Як стояти у планці

Джерело: Fotolia

4. Бічна планка

Особливо ефективна для зміцнення рук та тренування косих м'язів живота. Лягайте на правий бік, ноги випряміть. Потім підніміть тіло, спираючись на праве передпліччя. Воно має утворити єдину пряму лінію. Тримайте планку 20-30 секунд.

Як робити бічну планку

Джерело: Fotolia

Під час тренування намагайтеся правильно дихати. Починайте рух на вдиху, а силову частину робіть на видиху. Контролюючи дихання, ви підключите в роботу серцево-судинну та дихальну системи та запустіть процес спалювання жиру.

Важливо! Робіть ці 4 вправи щодня, і вже через 21 день ви однозначно станете стрункішими і красивішими.


бонус: ви зможете привести себе у форму та схуднути до Нового року і на новорічній вечірці будете королевою!


Вдалого тренування!


Джерело: журнал «Ліза»Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x