Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="268173"]
Фітнес та дієти

Ці 5 вправ допоможуть позбутися зайвих калорій

0
Здорове схуднення полягає у підборі правильного раціону та корисного тренування. Рекомендуємо вам кілька вправ, які

Здорове схуднення полягає у підборі правильного раціону та корисного тренування. Рекомендуємо вам кілька вправ, які допоможуть спалити зайві калорії та зробити фігуру підтягнутою.

Вправи для схуднення

Джерело: pixabay

Стрибки на скакалці

Спокійно підійдуть для занять у залі, на вулиці та вдома. Під час стрибків на скакалці задіяні всі групи м'язів, покращується витривалість і прискорюється серцевий ритм, тому це ще й чудовий спосіб покращити роботу серця. А за годину таких занять можна скинути близько 1100 ккал. Також вправа підходить для розминки перед ретельним тренуванням.

Присідання зі стрибком

Активують великі м'язи сідниць та ніг, завдяки чому дозволяє витрачати велику кількість енергії. Додайте гарний стрибок до присідання і ви подвоїте кількість калорій, що спалюються. А ще - підкачати попу!

Присідання зі стрибком фото

Джерело: freepik

Бічні випади

Прекрасний спосіб пропрацювати м'язи стегна та сідниць, завдяки чому можна прискорити метаболізм, покращити витривалість та додати ногам рельєфу. Виконувати досить просто: станьте прямо та широко розставте ноги. Праву ногу зігніть, опустившись у бічний випад. Потім зробіть стрибок з правого боку вліво.


Берпі

Ще один спосіб покращити свою силу, витривалість та спалити зайві калорії. Працюють м'язи рук, ніг, сідниць та спини. Для виконання потрібно віджиматися з прийомом упору, лежачи через стрибок. Ви робите упор лежачи, віджимаєтесь, через стрибок підтискаєте ноги до себе і повертаєтеся в стоячий стан. Потім повторюєте.

Степ-аеробіка

Можна не тільки скинути зайві калорії, але й підтягнути нижню частину тіла, покращити витривалість та роботу органів дихальної системи. Для виконання використовуйте невисокі сходи чи бордюр. При цьому використовуйте різні техніки - крокування, застрибування, стретчинг та присідання.

А як ви ведете боротьбу із зайвими калоріями?Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти