Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="268296"]
Фітнес та дієти

5 типів інтервального голодування, які допоможуть скинути вагу

0
Інтервальне голодування - це спосіб харчування, завдяки якому можна позбутися зайвих кілограмів і просто підтримувати фігуру. Сісте

Інтервальне голодування - це спосіб харчування, завдяки якому можна позбутися зайвих кілограмів і просто підтримувати фігуру. Система не показує, що саме необхідно їсти, а коли це потрібно робити. Ми зібрали 5 основних типів ІГ, які стануть у нагоді охочим спробувати.

Типи інтервального голодування

Джерело: freepik

Інтервальне голодування - це комбінація періодів їди, які змінюються періодами помірності від їжі. При цьому дуже голодувати, щоб скинути зайві кіло, не потрібно. Достатня коротка перерва. Ця методика сприяє покращенню обміну речовин, схуднення без сильного обмеження в їжі та навіть продовженню життя, — зазначають експерти.

Під час голодування можна пити воду, соки, чай, безалкогольні напої, але не можна вживати твердої їжі!

Метод 16/8 - ніякої їжі 16 годин на день

Ви можете їсти протягом 8-10 годин, а після цього не повинні їсти 14-16 годин. По суті ця система позбавляє вас вечері та сніданку, а до цього часу можна їсти не один раз. Головне під час вікна харчування не переїдати і не вживати шкідливу їжу, інакше користі буде мало. Жінкам рекомендується голодувати не більше 14-15 годин, оскільки короткі періоди таких перерв краще позначаються на здоров'ї.


Метод 5:2 - 2 дні на тиждень

Лікар та британський журналіст Майкл Мослі запропонував систему, за якою потрібно протягом п'яти днів їсти зазвичай, а 2 дні на тиждень обмежувати кількість їжі – до 500 калорій жінкам та 600 – чоловікам. Наприклад, харчуєтеся зазвичай усі дні, крім понеділка та четверга. У ці дні ви з'їдаєте лише дві невеликі порції (по 250 калорій кожна).

Єдине - про цю систему харчування мало досліджень. Проте користь самого інтервального голодування вчені все ж таки довели. Також можна використовувати не як дієту, як систему для розвантажувальних днів.

Дієта інтервальне голодування

Джерело: freepik

Спонтанна помірність від їжі

Щоб користь від цієї системи живлення, необов'язково дотримуватися суворих інструкцій. Можна іноді пропускати прийом їжі. Наприклад, немає, якщо немає почуття голоду, або ви занадто зайняті. Перепустка 1-2 прийомів їжі протягом дня і є спонтанне інтервальне голодування.

24 години голодування 1-2 рази на тиждень

Потрібно відмовляти від їжі протягом 24 годин 1 або 2 рази на тиждень. Таку методику запропонував фітнес-експерт Бред Пілон, і вона була популярна кілька років. Можна відмовитись від їжі від завтра до сніданку або від вечері до вечері наступного дня. У період помірності допускається вживання безалкогольних напоїв, води, чаю, кави.

Дієта 5:2 - система живлення

Джерело: fotolia

Дієта воїна - голодування протягом дня та їжа на ніч

На думку художника та колишнього спецназівця Орі Хофмеклера, це ще один чудовий спосіб позбавитися зайвих кіло. Протягом дня ви їсте трохи сирих овочів та фруктів, а увечері щільно вечеряєте. Виходить, що ви начебто голодуєте весь день, а потім протягом 4 годин перед сном нормально їсте.

Найпопулярнішим методом інтервального голодування є перший – 16:8. Вибирайте відповідний метод і спробуйте, якщо є бажання. За наявності серйозних проблем зі шлунком обов'язково проконсультуйтеся з лікарем!Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти