Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="46720"]
Жіноче здоров'я, Мама

Якщо мама, що годує, захворіла: чи продовжувати грудне вигодовування?

0
Що робити, якщо мама годуюча мама захворіла на застуду або на ГРВІ? Як убезпечити малюка і чи можна продовжувати годувати його грудьми?
Грудне вигодовування (фото: Fotolia)

Грудне вигодовування (фото: Fotolia)

Що робити, якщо мама годуюча мама захворіла на застуду або на ГРВІ? Як убезпечити малюка і чи можна продовжувати годувати його грудьми?

Давайте дізнаємося про думку експерта — консультанта з грудного вигодовування Ксенії Соловей.

Думка експерта

  • Якщо мама захворіла на застуду, грип або ангіну, то це зовсім не привід перестати годувати малюка грудьми. Коли людина захворіла, прояв симптомів - це наслідок впливу вірусу, і ми не можемо сказати, що більше ніхто не заразився.
  • Мама, що годує, Захворівши, починає виробляти антитіла до вірусу і при годівлі передає їх дитині У результаті малюк або не захворіє зовсім, або хвороба пройде у легкій формі.
  • Якщо мамі є кому допомогти позайматися з дитиною, це чудово: тоді вона зможе відпочити, а малюк буде з нею тільки під час годування.
  • Якщо ж такої допомоги немає, то мама в міру своїх сил сама займається дитиною. При цьому краще надягати марлеву пов'язку, як і під час годування груддю.
  • Якщо у вашого малюка немає алергії, для профілактики та лікування можна використовувати аромамасла (чайного дерева, лаванди, хвойних, лимона або грейпфрута) в аромалампі або додати 1-2 краплі ефірної олії в столову ложку материнського молока та помазати дитині носик. Також можна змастити носик маззю Еваменол.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти