Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="277126"]
Будинок

Як очистити свій будинок від негативної енергії святою Водохресною водою

Old date:
Current date: 2023.03.24
New date: 2023.01.18
0
Про силу святої Водохресної води знають багато хто. Але більшість людей залишають її «про запас». Особливо це відбувається у сім'ях з

Про силу святої Водохресної води знає багато хто. Але більшість людей залишають її «про запас». Особливо це відбувається у сім'ях із маленькими дітьми. Тим часом святу Водохресну воду можна і потрібно використовувати з величезною користю для всіх членів сім'ї в день Водохреща. 

вода

Джерело: freepik

Використовуйте святу Водохресну воду, щоб очистити свій будинок на Водохреща від негативної енергії, яка збирається у всіх без винятку будинках та квартирах. Зробити це нескладно, а дихати після такого мініобряду у будинку буде набагато легше.

Запропонуйте кожному члену сім'ї зробити кілька ковтків святої Водохресної води, принесеної з церкви. Вода зробить свою справу, навіть якщо людина не вірить у Бога. У закони енергетики не треба вірити, вони працюють просто тому, що є.

Потім окропіть своє житло святою Водохресною водою, обходячи його за годинниковою стрілкою. Всі сварки, які були у вашому будинку, образи, навмисні й ненавмисні сердиті слова, заздрісні погляди не дуже добрих гостей, а також значна частина негативної енергії, яку всі ми приносимо з, наприклад, громадського транспорту та з ринку, осідає по кутках наших осель. . . І підгодовується нашою життєвою енергією. Очистить свій будинок від цього.


Для цього станьте біля вхідних дверей і, дотримуючись лівого боку приміщення, йдіть у глиб своєї квартири. Обходячи квартиру чи будинок, кропіть її правою рукою і вимовляйте слова «В ім'я Отця і Сина і Святого Духа, окропленням води сея священні втечу нехай обернеться всяке лукаве бісівське дійство, Амінь».

Якщо ці слова видаються вам складними і навіть трохи смішними, не справжніми, вимовляйте інші, близькі за змістом. Адже головне не в словах, а в тому, щоб вони йшли від серця, були овіяні дуже чистою, світлою, радісною, мирною психічною енергією вашої душі. Закінчити цей невеликий ритуал потрібно біля вхідних дверей.

І постарайтеся у день Хрещення 2023 року не тільки не сваритися, але навіть вимовляти не дуже добрі слова. Проживіть день у чистоті, щоб зрозуміти, як це здорово!


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Мітки:
креща
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти