Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="115947"]
Будинок

РљР°Ре навести РіРѕСЂСЏРґРѕРє РІ РґРѕРјРµ: 3 СНффективнСЛС…

0
Прибирання завжди займає багато часу і схожа на Сізіфів працю? Тут ви маєте рацію! Скільки б ви не прибирали будинок, він ніколи не буде чистим.

Прибирання завжди займає багато часу і схожа на Сізіфів працю? Тут ви маєте рацію! Скільки б ви не прибирали будинок, він ніколи не буде чистим і просторим, якщо у вас накопичилося багато мотлоху, який давно вже «проситися» на звалище. Як же зважитися викинути всі накопичені роками речі і навести лад у будинку? Давайте дізнаємось!

як навести лад у будинку

Instagram@chrissyjpowers

Першим і найвідповідальнішим кроком буде ухвалити внутрішнє рішення викинути всі речі, які не використовувалися хоча б 2-3 останні роки. Тому що дуже велика ймовірність того, що використовуватися вони вже не будуть. Пообіцяйте собі без жалю розлучитися з усім непотрібним барахлом, і незабаром вам навіть легше буде дихати у власній квартирі!

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8 головних «пожирачів» часу сучасної мами: робота над помилками

Що викинути?

Якщо вірити фен-шую, на речах, які довго лежать без діла і не використовуються, осідає негативна енергія – ша. Така сама енергія з'являється і в необжитих куточках квартири, де рідко ходять люди.


Не допускайте, щоб негативної енергії від мотлоху у вашому будинку стало більше, ніж позитивної! Позбавтеся всіх речей, які вас не радують і не приносять жодної користі в господарстві.

Така «велика чистка» може піти на добру справу: хороші, якісні речі, які ви не носите, можна віддати нужденним людям, а старі розтягнуті светри та ковдри припадуть дуже до речі собачим притулкам. Ними там застеляють будки для тварин.

Пам'ятайте, щоби почалося щось нове, обов'язково щось інше має закінчитися. Запитайте себе, наскільки ви готові впустити у своє життя нову енергію та позбутися старої. Генеральне прибирання будинку – один із способів це перевірити.

Як розпочати прибирання?

Варто пам'ятати, що весь мотлох накопичувався вдома поступово, тому і на його сортування піде деякий час. Не варто кидатися розчищати простір із фанатизмом за один день.

Ось кілька ефективних методик, які допоможуть навести лад:

Метод «гарячих точок»

  1. Виділіть час для складання списку гарячих точок - місць, де дуже швидко накопичується сміття.
  2. Поділіть вміст списку на частини таким чином, щоб розібрати одну таку точку можна було за пів години.
  3. Щодня розбирайте мотлох в одній із «точок» у списку. І пам'ятайте, що якщо ви не включите її розбір у ваш план справ на день, то велика можливість, що завали так і не будуть розібрані.
як позбудеться мотлоху

Instagram

25 речей на викид

  1. Беремо сміттєвий пакет і проходимося з ним по квартирі, швидко збираючи в нього 25 речей, які на перший погляд здаються вам мотлохом. Не витрачайте час на роздуми: "А раптом знадобиться?" Сміливо викидайте!
  2. Повторюйте такий обряд раз на тиждень, наприклад, у суботу.

Нове приніс – старе викинув

Це правило навчить не накопичувати в квартирі те, що потім доводиться викидати. Прокручуйте щоразу в голові закон обміну енергії: якщо щось прийшло, щось має зникнути. Нове приходить на заміну старому. Не викидаючи старі, ви перекриваєте дорогу нової енергії, яка хоче увійти у ваше життя!

Використовуйте правило щодня. Купили нову кофтинку? Відразу ж шукайте у шафах те, що ви давно не носите та викидайте або віддавайте на благодійність.

Наведіть нарешті порядок у домі та в житті!

ЧІТАЙТЕ ТАКОЖ:
Втома молодої мами: 3 приховані причини емоційного вигоряння
Достроковий вихід із декретної відпустки: поради юриста


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти