Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="272688"]
Будинок

5 порад, як стати Eco-Friendly батьківщиною

0
Лише здається, що бути екологічним важко. Насправді такий спосіб життя допомагає покращити не тільки стан навколишнього середовища,

Лише здається, що бути екологічним важко. Насправді такий спосіб життя допомагає покращити не лише стан довкілля, а й особистий простір. А прищеплювати дітям екофрендлі принципи потрібно на власному прикладі. Саме тому ділимося порадами, як стати екологічною батьківщиною.

5 порад, як стати Eco-Friendly батьківщиною

1. Досить збирати нескінченні пакети зі сміттям

Екологічний спосіб життя — це про розумне споживання, дбайливе ставлення до природи та свідомий вибір всього, що нас оточує: промов, продуктів, дитячих іграшок чи косметики. Починаючи з себе, ви прищеплюєте дітям заботу та любов до себе та природи.

Якщо ви почнете сортувати мусор, правильно вибирати продукти харчування та питну воду, то помітите, як на краще змінюється якість вашої життя. А навколишнє середовище подякує вам своїм нормальним природнім станом. Погодьтеся, ви не раз, мабуть, чули від дітей зимою: Чому сані в нас є, а снігу на вулиці немає? Планета поступово нагрівається, що призводить до змін клімату.


Основною причиною такого явища є постійне використання викопного палива та неефективне споживання енергії. Парникові гази, що виникають через діяльність людини, посилюють парниковий ефект. Щоб загальмувати глобальне потепління, необхідно заощаджувати воду та електроенергію і менше смітити.

Такі, здавалося б, прості речі робити нескладно, але не всі чомусь на це здатні. Основна проблема – неусвідомленість людей. Тому, небайдужі батьки, які виховують нові покоління, просто повинні потурбуватися про майбутнє через сортування сміття та свідоме споживання.

2. Поживайте розумно

  • Для користі вашому здоров'ю та екології обирайте фермерські продукти, оскільки вони залишають менший вуглецевий слід. Намагайтесь готувати все самостійно – соління, домашній майонез, соки, солодощі. Так ви знатимете склад продуктів і значно зекономите витрати та зменшите виробництво мусора.
  • Щоб зменшити використання пластикових пакетів, за покупками ходіть зі своїми торбинками. Для овочів, фруктів та горіхів беріть сітчасті мішечки. Якщо не заради екології, то хоча б заради власного гаманця, мінімізуйте використання маленьких одноразових пакетів. Від минулого року влада запретила їхнє безкоштовне розповсюдження. Нині в магазинах ціна за одну штуку становить 9-10 копійок і може зрости до 3 гривень.
  • На кухні теж варто створити екологічний простір. Різні пакети з крупами або коробки з чаєм та кавою створюють безлад та лишній мусор. Краще зберігати сипкі продукти у спеціальних контейнерах, а скляні банки застосовувати для консервації чи солінь.
  • Ще одна корисна звичка — їздити на збирання ягід та грибів. Вся батьківщина буде насолоджуватися якісним урожаєм зимою, а у дітей з'явиться інтерес до природи та розуміння її важливості.
Екофрендлі батьківщина

Джерело: Freepik

3. Викидайте мусор відповідально

Дорослі як ніхто впливають на дитину, тому з дитинства важливо показувати правильний приклад. Сортування мусора — чудовий спосіб зберегти природу, потурбуватися про чистоту та порядок у домі і навчитися відповідальності. Навіть діти вже знають, що відходи потрібно розділяти.

Нічого складного у цьому немає — пластик, скло, папір відокремлюємо у різні контейнери. Їх можна зробити з картонних коробок та поставити на балконі. А від харчових відходів краще утилізувати, бо на сміттєзвалищі вони виділяють багато метану та токсичних сполук, чим псують стан ґрунтів, флори та фауні. Гарне рішення — зробити з них компост та використовувати як удобрення для рослин.

 4. Не викидайте старі речі

Є у багатьох така звичка — викидати предмети одягу на смітник. Це неекологічне та неекономічне споживання. Придивіться, можливо, ці речі підлягають ремонту або мають досить гарний стан для експлуатації іншими людьми. Ви можете перешити гарний одяг для дітей або віддати його на благодійність.

Як піклуватися про природу

Джерело: Freepik

5. Використовуйте натуральну косметику

Натуральна косметика корисніша та екологічніша і дозволяє проводити годину разом з дітьми за цікавою справою. Наприклад, ви можете разом приготувати мило, шампунь чи кондиціонер. Якщо вдома є непотрібні скляні банки, вони стануть чудовим місцем для зберігання виготовлених власноруч засобів.

Намагайтесь жити економно, адже більшість речей, які ми купуємо, можна зробити самостійно або знайти їм альтернативу вдома. Так ви вбережете свій гаманець, природу і станете чудовим прикладом для своїх дітей!

Бути Eco-Friendly – ​​це означає бути у гармонії з собою та природою!Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти