Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="275672"]
Все буде УКРАЇНА!, Мама

Діти Героїв: допомога дітям, які втратили батьків

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2022.08.30
0
З березня 2022 року благодійний фонд “Діти Героїв” надає комплексну допомогу дітям, які втратили батьків. Якщо ви знаєте таких дітей

З березня 2022 року благодійний фонд “Діти Героїв” надає комплексну допомогу дітям, які втратили батьків. Якщо ви знаєте таких дітей – зверніться до фонду.

Джерело: Instagram @nadia_nadezda

Благодійний фонд "Діти Героїв" був заснований на другий місяць війни. Його місія – супроводжувати дітей, які втратили одного або обох батьків під час війни до повноліття. Наразі у фонді понад 600 дітей, до кінця року фонд планує взяти під опіку 5000 дітей.

Фонд надає допомогу у шести напрямках: 

  • Екстрена допомога. Сюди також входить допомога в евакуації та інших термінових питаннях.
  • Регулярна допомога. Кожен підопічний, що має відповідні документи, отримує першу фінансову допомогу в розмірі 5000 грн., також 2000 грн. до дня народження, грошову допомогу на день захисту дітей та інші свята. Також, батькам допомагають здобути фінансову стабільність. Крім прямої фінансової допомоги діти отримують теплу одежу, взуття, засоби для навчання та розвитку від партнерів фонду.
  • Соціалізація. З підопічними та опікунами працюють психологи та педагоги. Влаштовуються табори відпочинку як в Україні, так і в Швейцарії, Іспанії, США та інших країнах. Проводиться арттерапія та психологічна реабілітація для зменшення травм.
  • Жива допомога. Це допомога на всіх етапах перебування у Фонді, що надається особистим помічником батьківщини також юридична допомога та опрацювання додаткових запитів від сімей.
  • Освіта. 127 дітей вже вивчають англійську з партнерськими школами, 14 дітей розпочали дошкільну підготовку, близько 100 дітей отримають ноутбуки та планшети для відновлення онлайн навчання.
  • Менторство та кар'єрна орієнтація. Крім профільних таборів та допомоги вступу до ВНЗ, діти мають доступ до спілкування з кумирами. Так, діти вже брали участь у відеозустрічі з Тарасом Тополією “Антитіла”, Олександром Шовковським “Динамо” та відвідали концерт Наді Дорофєєвої.

Якщо ви знаєте дітей, які втратили одного або обох батьків під час війни – заповніть цю форму. Якщо ви хочете підтримати фонд – тисніть сюди.


Будемо вдячні за поширення інформації – діти наших Героїв заслуговують на гідну та щасливу життя!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти