Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="57768"]
Мама, Живлення

Дієтологи: домашня їжа призводить до набору зайвої ваги

0
Якщо ви хочете схуднути за допомогою дієти, то зусилля виявляться марними, якщо ви харчуватиметеся домашньою їжею – супами та іншими бл
Сім'я готує обід (фото: Burda Media)

Сім'я готує обід (фото: Burda Media)

Якщо ви хочете схуднути за допомогою дієти, то зусилля виявляться марними, якщо ви харчуватиметеся домашньою їжею – супами та іншими стравами.

Фахівці з асоціації Weight Watchers дійшли висновку, що схуднути , харчування їжею домашнього приготування, практично неможливо.

На думку експертів, порції домашньої їжі часто дуже великі. Крім того, під час домашньої трапези у багатьох людей включається почуття обов'язку. Якщо, наприклад, для людини спеціально готують якусь смачну домашню страву, то з почуття обов'язку та подяки вона змушена з'їсти її до кінця, щоб не образити того, хто намагався її здивувати кулінарним шедевром. Ця гіпотеза підтверджується опитуванням, яке проводилося серед жителів Англії. 68% опитаних віддають перевагу домашній їжі, при цьому 95% з них продовжують доїдати порцію, навіть якщо почуваються ситими.

Автори дослідження дійшли висновку, що люди набирають зайву вагу не лише через харчування фастфудом, а й від домашнього харчування. Дієтологи радять тим, хто віддає перевагу домашній кухні, стежити за розмірами порцій і не продовжувати їсти, якщо вже виникло відчуття насичення.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Данські вчені успішно борються з дитячим ожирінням


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти