Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="80982"]
0-1, 1-3, 3-7, Мама

Дитячий гороскоп на 2016 рік для всіх знаків зодіаку

0
  Гороскоп на 2016 рік для маленького Овна Для дітей під знаком Овна 2016 буде дуже насиченим. Активні від природи
Vk.com

Vk.com

 

Гороскоп на 2016 рік для маленького Овна

 

Vk.com

Vk.com

Для дітей під знаком Овна 2016 буде дуже насиченим. Активні від природи і допитливі малюки під керівництвом Вогненної Мавпи не знатимуть утримаю, тому за ними потрібне око та око.

Особливу увагу слід приділити навчанню: як поводитись у людних місцях, на дорозі, з незнайомими людьми – це допоможе уникнути неприємних ситуацій, у які Овни люблять та вміють потрапляти.


Батькам у новому році потрібно намагатися якнайменше тиснути на малюка, навіть якщо у відносинах з ним не все складатиметься так, як їм би хотілося.

Гороскоп на 2016 для маленького Тельця

 

Vk.com

Vk.com

Тільцям 2016 обіцяє великі успіхи в навчанні - все нові знання з легкістю вкладатимуться в їхні маленькі головки. Натомість, можуть виникнути труднощі у спілкуванні з однолітками — Тельцям буде складно у своєму колективі. Завдання батьків – допомогти дитині навчитися вирішувати ці проблеми самостійно.

Під ударом у 2016 році здоров'я маленьких Тельців, тому особливу увагу слід приділити оздоровленню: корисним буде відпочинок у теплому кліматі, на морі.

 

Гороскоп на 2016 для маленьких Близнюків

 

Vk.com

Vk.com

У дітей-Близнюків Вогняна Мавпа викличе проблеми з послухом на початку року — вони можуть вередувати, огризатися і не слухати батьків. Справа в тому, що у малюків накопичилося багато нереалізованої енергії, яку нікуди виплеснути.

Тому чудовим вибором у новому році стануть спортивні секції, танцювальні гуртки та розширення кола спілкування з однолітками. Якщо ваш малюк все ще не відвідує дитячий садок, 2016 сприятливий, щоб почати це робити.

Однак потрібно уважно стежити за новими товаришами Близнюків: деякі з них можуть погано вплинути на дитину.

Гороскоп на 2016 рік для маленького Раку

 

Vk.com

Vk.com

Раки в 2016 році спробують заповзти в будиночок і закритися від світу - малюки можуть поводитися замкнуто. Причиною можуть стати проблеми у спілкуванні з однолітками.

Так як Раки часто сором'язливі і нелюдяні, батькам таких дітей важливо знайти їм «громадське навантаження»: щоб у новому році сподобатися Мавпі, потрібно бути активним.
Запишіть малюка у цікавий гурток або попросіть вчителів та вихователів залучити його до позакласної роботи.

Гороскоп на 2016 для маленького Лева

 

r2_www.go2life.net_1323399102_leo_c3ac71ac
Леви у 2016 захочуть забути про навчання та правила поведінки. Цей рік — саме той момент, коли дитину можна «упустити». Тому батькам потрібно приділяти більше часу спілкуванню з малюками і пам'ятати правило: якщо хочете чомусь навчити дитину, подавайте їй у цьому приклад.

У маленьких Львів загострене почуття справедливості, і вони нізащо не слухатимуться дорослого, який повчає їх, а тим часом поводиться протилежним чином.

Зате цього року у Лев'ят не буде жодних проблем у спілкуванні — діти заведуть багато нових знайомств, серед яких можуть опинитися вірні друзі на все життя.

Гороскоп на 2016 рік для маленької Діви.

 

Vk.com

Vk.com

Для Діви 2016 року стане роком відкриттів себе. Дитина почне виявляти схильності, виявить нові таланти. Тому батькам важливо підтримати їх та сприяти розвитку.

Маленьких Дів у жодному разі не можна буде повчати і жорстко карати — вогняний символ року будить у них волелюбність, і можна легко зіпсувати стосунки з дитиною.

 

 

 

Гороскоп на 2016 рік для маленьких Терезів

 

Vk.com

Vk.com

Для малюків під знаком Терезів новий рік обіцяє бути легким і веселим. Батьків порадують успіхи у зростанні інтелекту та навчанні, а самих діточок – нові відкриття та інтереси.
Імовірно, що цього року на маленьких Терезів чекає перша закоханість. Навряд чи вона триватиме довго, проте батькам потрібно буде поставитися до неї серйозно і без насмішок — дитина попросить вашої допомоги.

 

 

 

Гороскоп на 2016 рік для маленького Скорпіона

 

Vk.com

Vk.com

Скорпіони фонтануватимуть енергією, головне - спрямувати її в мирне русло. На дітей, навіть маленьких, чекають дуже важливі цілі та переломні моменти, які можуть вплинути на все їхнє майбутнє життя.

Якщо в 2016 році вчителі або вихователі скаржаться на поведінку маленького Скорпіона, батькам варто проаналізувати стосунки всередині сім'ї: можливо, вашому малюку не вистачає уваги та кохання, і таким чином він намагається привернути до себе вашу увагу.

Гороскоп на 2016 рік для маленького Стрільця

 

Vk.com

Vk.com

Батьки Стрільця весь рік чутимуть фразу: Я сам! Це добрий знак, ваш малюк набуде самостійності і її відстоюватиме. Головне — не чинити опір і, навпаки, довіряти дитині нові обов'язки.
2016 також обіцяє дітям-Стрільцям зміну кола спілкування та знайомих, можливий переїзд.

Зверніть увагу на здоров'я малюка - цієї зими можливі часті проблеми з горлом і легенями, тому важливо приділити час профілактиці.

 

Гороскоп на 2016 рік для маленького Козерога

 

Vk.com

Vk.com

У 2016 році Козеріг може стати розсіяним та неуважним — у нього період мрійливості, фантазія буяє та відволікає від реального світу. Однак, як не дивно, від цього у малюка не виникне проблем ні у навчанні, ні у спілкуванні з іншими дітьми.

Обмежте час, проведений за комп'ютером чи телевізором — зір у маленьких Козерогів цього року буде у зоні особливого ризику.

 

 

Гороскоп на 2016 рік для маленького Водолія.

 

Vk.com

Vk.com

Батьки маленького Водолія чекає непростий рік — усі їхні побажання та напутності пропускатимуть повз вуха.

Зате на навчання настане золотий час, особливо рік сприятливий вивчення іноземних мов.

У Водолійчиків можливі серйозні проблеми зі здоров'ям, пов'язані з недоглядом батьків, тому важливо не тільки зміцнювати їх імунітет, але й уважно стежити за дитиною.

 

Гороскоп на 2016 рік для маленьких риб

 

Vk.com

Vk.com

Вогненна мавпа несе Рибам примирення. Цього року мають прояснитися та усунутись усі труднощі між дитиною та батьками, помилки виховання та психологічні травми. Однак це вимагатиме зусиль від обох сторін. Малюк буде готовий йти назустріч дорослим у будь-якому питанні, якщо вони не соромляться показувати своє кохання і визнавати власні помилки.

Звичайна чіткість та логічність Рибок може поступитися місцем творчим поривам, тому в 2016 році не перешкоджайте дитині в її бажанні займатися малюванням, ліпленням тощо.

Єдине, що потрібно обмежити, - це перебування в сидячому положенні, тому що наступного року у маленького Водолія можливий розвиток проблем із хребтом.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти