Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274857"]
Мама

День літнього сонцестояння: що можна, а що заборонено робити

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2022.06.17
0
У 2022 році день літнього сонцестояння випадає на 21 червня. Це найдовший день на рік, і найкоротша ніч, а слов'яни-язичники поважали йог

У 2022 році день літнього сонцестояння випадає на 21 червня. Це найдовший день на рік, і найкоротша ніч, а слов'яни-язичники вважали його містичним і проводили особливі обряди, і вірили у прикмети.

День літнього сонцестояння

Джерело: instagram @inna_korotenko

За даними астрономічних обсерваторій, день літнього сонцестояння у 2022 році розпочнеться у вівторок, 21 червня о 18:54. Триватиме найдовший день року 17 годин і 33 хвилини, а вже з 22 червня його тривалість почне поступово зменшуватися.

ЩО МОЖНА ДІЯТИ У ДЕНЬ ЛІТНЬОГО СОНЦЕСТОЯННЯ

  • Насамперед, можна і треба порадити літу, якого ми так довго чекали і вгадати, що попереду ще цілих 2 місяці теплих днів. Нехай навіть вони будуть трохи коротшими.
  • Астрологи пропонують у день літнього сонцестояння відмовитись від будь-якого негативу і постаратися хоча б на день взагалі не думати про погане – для цього ще буде достатньо інших днів.
  • Рекомендують зробити ранкову зарядку, а ще краще – комплекс управ вітання Сонця з йоги. Знайти її в інтернеті не проблема.
День літнього сонцестояння

Джерело: instagram @irinaborodko

  • Астрологи вважають, що день літнього сонцестояння та ще 3 дні після нього – найкраща година для складання планів на майбутнє, як мінімум – на наступний рік, аж до червня 23 року.
  • Наші пращури поважали, що в день літнього сонцестояння відчиняються двері між світами, а у нас з'являється шанс почути, про що говорять рослини та тварини. Чи це так, сказати складно, але сходити на природу до лісу, до води в цей день варто, якщо це безпечні місця.

ЩО НЕ МОЖНА ДІЯТИ В ДЕНЬ ЛІТНЬОГО СОЛНЦЕСТОЯННЯ

  • Не варто сумувати та згадувати про сумне.
  • Вважається, що в день літнього сонцестояння погано перебувати на самоті, тому шукайте компанію, а краще проведіть час із сім'єю, якщо це можливо.

Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x