Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274857"]
Мама

День літнього сонцестояння: що можна, а що заборонено робити

0
У 2024 році день літнього сонцестояння випадає на 20 червня. Це найдовший день на рік, і найкоротша ніч, а слов'яни-язичники вважали йог

У 2024 році день літнього сонцестояння випадає на 20 червня. Це найдовший день на рік, і найкоротша ніч, а слов’яни-язичники вважали його містичним і проводили особливі обряди, і вірили у прикмети.

дівчинка, літо День літнього сонцестояння: що можна, а що заборонено робити

Джерело: Freepik

За даними астрономічних обсерваторій, день літнього сонцестояння у 2024 році розпочнеться у четвер, 20 червня о 23:50. Триватиме найдовший день року 17 годин і 33 хвилини, а вже з 21 червня його тривалість почне поступово зменшуватися.

ЩО МОЖНА РОБИТИ У ДЕНЬ ЛІТНЬОГО СОНЦЕСТОЯННЯ

  • Насамперед, можна і треба порадіти літу, якого ми так довго чекали й згадати, що попереду ще цілих 2 місяці теплих днів. Нехай навіть вони будуть трохи коротшими.
  • Астрологи пропонують у день літнього сонцестояння відмовитися від будь-якого негативу і постаратися хоча б на день взагалі не думати про погане – для цього ще буде достатньо інших днів.
  • Рекомендують зробити ранкову зарядку, а ще краще – комплекс вправ вітання Сонця з йоги. Знайти його в інтернеті не проблема.
День літнього сонцестояння

Джерело: instagram @irinaborodko

  • Астрологи вважають, що день літнього сонцестояння та ще 3 дні після нього – найкращий час для складання планів на майбутнє, як мінімум – на наступний рік, аж до червня 24 року.
  • Наші пращури вважали, що в день літнього сонцестояння відкриваються двері між світами, а у нас з’являється шанс почути, про що говорять рослини та тварини. Чи це так, сказати складно, але сходити на природу, до лісу, до води в цей день варто, якщо це безпечні місця.

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ В ДЕНЬ ЛІТНЬОГО СОНЦЕСТОЯННЯ

  • Не варто сумувати й згадувати про сумне.
  • Вважається, що в день літнього сонцестояння погано перебувати на самоті, тому шукайте компанію, а краще проведіть час із сім’єю, якщо це можливо.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты