Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="53906"]
Дозвілля, Мама

Робимо покупки в Інтернеті. Алгоритм покупки.

0
Скористайтеся практичними порадами про те, як робити покупки в Мережі крок за кроком. Ви точно знаєте, що шукаєте: скажімо, нехай це
Дівчина за комп'ютером (фото: ЦФА "Бурда")

Дівчина за комп'ютером (фото: ЦФА "Бурда")

Скористайтеся практичними порадами про те, як робити покупки в Мережі крок за кроком.
Ви точно знаєте, що шукаєте: скажімо, нехай це буде зимова куртка на трирічного сина.
Перший крок простий: виписуємо модель, назву, колір та бажаний розмір… і почали! Вводимо всі ці дані в пошуковий рядок браузера, додавши при цьому регіон пошуку. Так, для Києва це буде виглядати так: «куртка *бренд* Київ купити». Нехай вас не лякає «китайська мова» запиту, пошукова система зрозуміє його точно і виконає все миттєво, видавши вам багато магазинів, де модель виявлена. Безумовно, такий метод знадобиться лише для пошуків у вітчизняних. магазинах.

Для того, щоб знайти модель такої ж куртки на зарубіжних сайтах, варто сходити на сайт виробника, де крім всіх вищеназваних даних можна розжитися ще й спеціальним кодом (артикулом), який потім послужить хорошу службу, допомагаючи ідентифікувати товар. Зрозуміло, що буває так, що артикули не збігаються, але загалом, алгоритм пошуку прояснюється. В американських, англійських та німецьких магазинах вам знадобиться досить мізерний набір закордонних слів, до того ж, будь-яка сторінка сьогодні може бути перекладена російською, і це пропонує не тільки гугл: якщо сайт шле товар у наші краї, то й сервіс для покупців до цього обов'язково додається.

другий крок передбачає пошук найвигіднішої ціни. Тут немає нічого хитрого, доведеться просто порівнювати. Іноді це простіше, іноді складніше, але слід запам'ятати одне: специфіка таких покупок в тому, що ви можете завтра виявити потрібну річ дорожче або дешевше, тому в якості приємної для себе ціни варто спиратися лише на власні уявлення про бюджет, який можна виділити на ту чи іншу річ.

Третій крок – це вибір способу оплати та доставки. Тут є безліч варіантів, починаючи з оплати віртуальною карткою і закінчуючи готівкою при отриманні, якщо йдеться про посередника. Кожен із можливих варіантів має свої плюси та мінуси, але є сайти, які не залишають вибору, оскільки не здійснюють прямі поставки до нашої країни.


Висновки: для того, щоб купити те, що вам подобається, доведеться попрацювати. Пошуки виробляються в режимі реального часу, але іноді потрібний товар у буквальному сенсі ведуть прямо з рук, і це означає, що хтось виявився спритнішим і точнішим у своїх пошуках. Але чи варто зневірятися? Ні! Завжди є можливість відновити пошуки і як знати, може, результат нового витка виявиться ще більш вражаючим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Покупки в Інтернеті – практичні поради. Частина 1.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти