Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="32289"]
Жіноче здоров'я, Мама

Чотири причини жіночої безплідності

0
Чим раніше лікар визначить причину нездатності до зачаття, тим вищі ваші шанси на успішне зачаття та народження дитини. Які спроби

Жінка на прийомі у лікаря (фото: ЦФА Бурда)
Чим раніше лікар визначить причину нездатності до зачаття, тим вищі ваші шанси на успішне зачаття та народження дитини. Які проблеми із жіночим здоров'ям можуть стати причиною безпліддя?

  1. овуляція. Причинами відсутності овуляції може бути різні жіночі захворювання, фізичні навантаження, стрес. Але найчастіше це зумовлено синдромом полікістозних яєчників. Для виявлення причин проводяться гормональні дослідження та корекція порушень.
  2. Прохідність маткових труб визначають шляхом введення контрасту в порожнину матки, звідки він повинен потрапити до черевної порожнини. Відновлюють прохідність труб за допомогою мікрохірургії, але, на жаль, цей спосіб є малоефективним. Завагітніти у цьому випадку допоможе екстракорпоральне запліднення.
  3. Інфекції. Успішному запліднення можуть перешкоджати хламідійна, міко- та уреаплазмова інфекції. Цитомегаловірус, вірус простого герпесу 2-го типу, токсоплазмоз, краснуха негативно впливають протягом вагітності. Проведення лабораторних досліджень дозволить виявити їх наявність чи відсутність в організмі, а ефективна антибактеріальна терапія допоможе позбавитись інфекцій.
  4. Патології матки. Наявність фіброматозних вузлів, що деформують порожнину матки, поліпів, хронічного ендометриту, аномалій розвитку матки, також може стати перешкодою на шляху.  зачаття. Виявити ці вроджені патології можна за допомогою УЗД, діагностичної гістероскопії. Для лікування маткової патології часто необхідні операції, у багатьох випадках малоінвазивні.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти