Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="73163"]
Жіноче здоров'я, Мама

Чим корисна іпотерапія

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2015.08.19
0
Іпотерапія заснована на спілкуванні людини з конем, що здійснюється за допомогою верхової їзди. Цілющий ефект даного виду

Іпотерапія заснована на спілкуванні людини з конем, що здійснюється за допомогою верхової їзди. Цілющий ефект цього виду терапії був вивчений вченими досить давно. Фахівці встановили, що верхова їзда на коні допомагає людині швидше вилікуватись від деяких захворювань та станів.

Дівчинка з конем - фото

Burda Media

У чому користь іпотерапії?

Людина може не здогадуватися у тому, що лікується, у результаті знижується ймовірність виникнення опору і, отже, значно прискорюється весь процес психотерапії.

Найважливішим елементом іпотерапії, Внаслідок якого ефективність цього методу в ряді випадків значно вища за інші методи лікування, є сильна мотивація людини до занять, бажання займатися і спілкуватися з конем.

Заняття іпотерапією включають не лише безпосередню їзду на коні, але й спілкування і догляд за нею: це допомагає людині позбутися зайвої тривожності і напруги, зняти стрес і мінімізувати його наслідки.


Протипоказання

- Гострий період перебігу будь-якого захворювання

- Гемофілія

- Ломкість кісток (остеомієліт)

- Алергія на кінську шерсть

- Епілепсія

- Захворювання нирок

Хлопчик гладить коня.

Burda Media

Особливості іпотерапії

Лікувальна верхова їзда допомагає розвинути такі особисті якості, як чуйність, уважність, швидкість реакції, навички роботи в парі, подолання різних форм страхів, набуття впевненості у своїх силах.

Нормальний курс іпотерапії триває 6 тижнів. Час заняття поступово збільшується з 10-15 до 30-60 хвилин. При складних захворюваннях лікування може тривати 3-5 років.

Головним фактором при відборі тварини стає її характер, тому що не всі коні здатні працювати з хворими людьми чи дітьми. Відбираються спокійні, дружелюбні та слухняні коні, які не повинні кусатися, неуперті і не полохливі.

Діти гладять коня - фото

Burda Media

Показання для іпотерапії

Дитячий церебральний параліч

- Легкі форми шизофренії, аутизм

- Невропатія, неврози

- Синдром дефіциту уваги та гіперактивності

- Логоневрози та інші мовні порушення

- Поразка органів чуття (глухота, сліпота)

- Розумова відсталість (олігофренія та синдром Дауна, ЗПР, поведінкові розлади)

- Різні форми соціальної дезадаптації

кінь

Burda Media

- Сколіоз 1-2-го ступеня, остеохондрози, серцево-судинні захворювання

- Гіподинамія

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Іпотерапія (райтерапія): лікування за допомогою коней

Аутизм лікує іпотерапію. Реальна історія


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти