Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="55545"]
Жіноче здоров'я, Мама

Больові відчуття при статевому акті через кілька місяців після пологів.

Old date:
Current date: 2022.11.27
New date: 2014.10.13
0
Чи варто турбуватися, що після відновлення інтимних стосунків за кілька місяців після пологів відчувається дискомфорт? З ч
Чоловік та жінка (фото Burda Media)

Чоловік та жінка (фото Burda Media)

Чи варто турбуватися, що після відновлення інтимних стосунків за кілька місяців після пологів відчувається дискомфорт? З чим це може бути пов'язано?
Існує безліч причин, з яких жінка, яка недавно народила, може відчувати дискомфорт і навіть легкі болі під час статевого акту.

Такі відчуття з'являються через зміни на тлі розривів під час пологів або ушивання промежини, наприклад.

Але найчастіше справа у зміні вагінальної флори, яка після пологів на тлі лактації стає дуже мізерною, викликає сухість у піхві, це призводить до подразнень і тріщин під час близькості.

Тому я раджу у перші місяці відновлення інтимних відносин використовувати лубриканти, можливо навіть з анестезином для зняття больового синдрому.


Але ставити діагноз заочно не можна, вам потрібно пройти консультацію у акушера-гінеколога, зробити аналіз виділень на флору, це допоможе точно пояснити причину вашого занепокоєння та усунути її.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли мають з'явитись місячні при припиненні грудного вигодовування?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти