Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="77539"]
Дозвілля, Мама

5 порад працюючим мамам

0
Сьогодні все частіше можна зустріти мам, які намагаються успішно поєднувати догляд за малюком та роботу. Хтось вже після року декрету

Сьогодні все частіше можна зустріти мам, які намагаються успішно поєднувати догляд за малюком та роботу. Хтось уже після року декрету повертається в офіс, хтось організовує свою справу або шукає підробітки на біржах фрілансу… , чоловікові, собі та своїй самореалізації?

Мама у декреті - фото

Fotolia

 1. Не звалюйте все на свої плечі

Навчіться делегувати та розподіляти обов'язки. Наприклад, навчіть дитину самостійно прибирати розкидані по кімнаті речі чи іграшки. Якщо дитина вже старша, вона може застилати за собою постіль, допомагати накривати на стіл та прибирати брудний посуд. Попросіть чоловіка взяти на себе, наприклад, обов'язок робити закупівлю продуктів. Не соромтеся просити про допомогу родичів та друзів.

2. Перестаньте страждати на перфекціонізм

Комплекс відмінниці – головний ворог працюючої мами. Ваше прагнення все контролювати і робити на найвищому рівні часто має протилежний ефект. Перестаньте витрачати час на те, щоб довести все до ідеалу. Краще витратите його на спілкування з дитиною. Малюкові набагато важливіше почути казку на ніч, ніж до блиску натерті підлоги.

Жінка робить прибирання.

Burda Media

3. Якнайбільше часу проводите разом з дитиною

Ваш головний пріоритет – дитина. Організовуйте свій день так, щоб максимальну кількість часу проводити з ним. Якщо ви працюєте в офісі, спробуйте домовитися з керівником про гнучкий графік або неповний робочий день. Після роботи проводьте 20-40 хвилин віч-на-віч з крихтою. Він на вас так сумував! Відкладіть усі справи і насолоджуйтеся спілкуванням з малюком, не відволікаючись на інші турботи. І пам'ятайте, проводити час із дитиною потрібно якісно. Важливо не кількість годин, які ви будете разом, а їхня насиченість емоціями та враженнями!


4. Залучайте помічників

Щоб домашні справи робилися швидко, легко та із задоволенням, вам потрібна допомога сучасної побутової техніки. Сьогодні є багато «розумних» приладів, які вдвічі скорочують час на наведення ладу в будинку. Наприклад, парова прасувальна станція SI 4 Premium Iron від Kärcher. Це не просто парова праска, а система 3-в-1, яка поєднує в собі прасування парою під тиском, активне управління парою та повноцінне прибирання у всьому будинку. Станція істотно полегшує життя, роблячи процес щоденної прасування дитячих та дорослих речей легким та швидким завданням. Завдяки парі праска буквально «парить» над тканиною, моментально розгладжуючи її, не залишаючи при цьому жодних заломів та вологи. Ви зможете швидко відпрасувати безліч речей, зробивши їх м'якими та гігієнічно чистими, витративши при цьому на весь процес мінімум часу та зусиль. Але і це ще не всі переваги станції. Від прасувальної системи відділяється пароочисник, який працює універсальним помічником у збиранні. З його допомогою можна легко та швидко очистити різні поверхні, усунувши при цьому 99,99% побутових бактерій. Пароочисник легко очищає тверді покриття для підлоги, сантехніку, радіатори, ванну кімнату і туалет, робочі поверхні на кухні, скла, дзеркала і т.д. Крім того пара добре бореться з цвіллю, жировими відкладеннями, освіжає текстильні вироби, листя кімнатних рослин. Очищення парою є найсучаснішим, ефективним та безпечним способом прибирання, що забезпечує ідеальну чистоту та гігієну без використання побутової хімії. Це дуже важливо для прибирання в будинку, де мешкають маленькі діти. Використовуючи пароочисник, ви захистите себе та свою сім'ю від шкідливого впливу хімічних засобів та значно заощадите дорогоцінний час!

Пароочисник - фото

5. Позбавтеся комплексу провини

Почуття провини рано чи пізно відвідує всіх працюючих мам. У малюка температура, а ви маєте бути в офісі, щоб здати річний звіт. На носі ранок, а у вас катастрофічно не вистачає часу, щоб пошити костюм… Не мучте себе! Дитині потрібна щаслива і реалізована мама, успішна особистість, якою вона пишатиметься. Повірте, коли малюк виросте, він не згадає про неідеально розкроєний костюм сніговика, зате з гордістю писатиме твір у школі про свою успішну маму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ЯК ПІДТРИМУВАТИ ПОРЯДОК У ДИТЯЧІЙ КІМНАТІ

ВБИРАЄМО З ДОПОМОГЮ ПАРА


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти