Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="83474"]
Мама, пологи

4 причини, з яких чоловіки погоджуються на партнерські пологи

0
Питання вирушати в пологовий зал чи ні, перед жінкою не стоїть, коли починаються пологи, але з чоловіком зовсім інша історія - у нього є

Питання вирушати в пологовий зал чи ні, перед жінкою не стоїть, коли починаються пологи, але з чоловіком зовсім інша історія – у нього є вибір. Відомі, як мінімум, 4 причини, з яких чоловік готовий «вирушить народжувати» разом із дружиною.

Пологи з чоловіком - фото

Фото: Fotolia

Щодо партнерських пологів існує безліч думок як фахівців – психологів, акушерів, гінекологів, так і людей, які ніяк не пов'язані з медициною. Ставлення до того, чи потрібно бути чоловікові під час пологів, чи не принесе це більше шкоди сім'ї, ніж можливої ​​користі кардинально різняться, можна знайти практично однакову кількість досить аргументованих аргументів як «за» так і «проти». Багато що залежить від готовності пари та мотивації, якою викликане бажання народжувати разом.

1. Усі хочуть бути хорошими, щоб їх любили та дякували. Ви здивуєтеся, але бажання догодити коханій жінці, зробити так, як вона просить, досить часто причина того, що чоловік погоджується на партнерські пологи. Таким чином, умовляючи чоловіка бути присутнім на пологах, коли він сам до цього не готовий і не прагне, жінка повинна розуміти, що бере всю відповідальність на себе. Така мотивація може виявитися не найгіршою, надалі все залежатиме від характеру чоловіка та попередньої теоретичної підготовки.

Новонароджений із батьками

Legion-Media

2. Прихопити з собою фотоапарат або камеру, заготовити смартфон – досить часто чоловіки, особливо молоді, готові відправитися до пологової зали, щоб відобразити появу на світ малюка. Така мотивація може серйозно завадити чоловікові повноцінно підготуватися до такого відповідального моменту, адже він планує не брати активну участь і навіть не допомагати коханій, а працювати на майбутнє. Якщо ви обидва готові до такої зйомки, нічого поганого в цьому немає, однак така мотивація не повинна бути основною і вона не має жодного відношення до партнерських пологів.


3. Романтичні та творчі натури можуть погодитись і навіть виявити власне бажання бути присутніми на пологах, щоб «долучитися до свята життя». При такому відношенні та відсутності теоретичної підготовки, зіткнувшись реальністю вже під час першого етапу пологів, він може виявитися не тільки марним, але стати тягарем для породіллі та персоналу лікарні.

4. Бажання захистити свою жінку та підтримати її у скрутний момент. На перший погляд, ця причина найправильніша, проте, якщо чоловік за вдачею диктатор, прагне контролювати все, що відбувається з ним та його близькими, він може створити серйозні проблеми медперсоналу – адже пологи процес не завжди передбачуваний, не рідко рішення приймаються виходячи з обставин , які помітні фахівцям. Прагнення захистити та допомогти має бути спрямоване не на боротьбу з медиками, а на моральну підтримку дружини.

пологи - фото

Fotolia

Коли партнерські пологи на користь

Психологи, особливо вузькоспеціалізовані перинатальні фахівці, дають деякі загальні рекомендації, кому підійдуть партнерські пологи

1. Рішення про спільні пологи має бути прийняте добровільно і бажання має бути обопільним.

2. Присутність чоловіка має сенс, якщо і під час вагітності він був не байдужим. Ви разом ходили в жіночу консультацію, він підтримував вас і допомагав, ставився з терпимістю та розумінням, а не прагнув довше затриматися на роботі, щоб уникнути перепадів настрою вагітної дружини.

3. Якщо чоловік готовий приймати самостійні рішення, але здатний слухати та чути лікарів, контролювати свої емоції.

4. Рішення про присутність чоловіка під час пологів має бути спонтанним. Йому потрібен час для того, щоб підготуватися, розібратися в тому, як проходитиме процес і на яких етапах він зможе надати реальну допомогу. Деякі фахівці вважають, що кількох занять на спеціальних курсах цілком достатньо.

ЧИТАЙТЕ ЩЕ:

Масаж під час пологів: допомога чоловіка

Як поводитися під час пологів


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти