Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="273064"]
Мама

Молитви за сина по-русски

0
У тривожні години, у години хвороби та перед кожним новим починанням наших дітей материнське серце не знаходить собі місця. Ці молитви

У тривожні години, у години хвороби та перед кожним новим починанням наших дітей материнське серце не знаходить собі місця. Ці молитви допоможуть заспокоїтись матері та вберегти свого сина від негараздів.

молитви за сина, молитви по-русски, українські молитви

Джерело: Instgaram@super_mama737

Молитися краще за все щодня, а не тільки тоді, як щось трапляється чи ось-ось має трапитись. Це допоможе вам гармонійніше поводитися в стосунках із сином, що сприятиме вашому порозумінню. Крім того, ви будете відчувати, що вищі сили бережуть вашого сина навіть тоді, коли ви не поруч і не можете вплинути на ситуацію.

Молитва за сина

Молю тобі, о милосердний Боже! Прости мені гріхи мої. Немає нічого мені ближче і дорожче Твоєї всепоглинаючої любові.

Не за собі прошу – благаю про сина: Пішли йому достаток і спокій, хай стане справжнім він чоловіком, коли увійде в законний вік свій.


Врятуй його від заздрості і злості, за нерозумність суворо не карай. І в цьому світі, грішному, заботою своєю не покидай. Амінь.

Молитва, що вбереже сина від впливу поганих людей

Господи Боже, навчи сина мого в людях розбиратися. Мудрість дай йому пізнавати людей, які чисті своїми помислами. Приведи мого сина до людей, які допоможуть йому істинним шляхом йти і служити Господу Богу.

молитви за сина, молитви по-русски, українські молитви

Джерело: Instagram @kseniasibir

Молитва про сина Господа Бога

Дорогий Господь Бог, я приходжу до Тебе в ім'я Твого Сина, Ісуса Христа, і прошу Тобі за сина свого (ім'я). Вилікує його рани, помаж Своїм дорогоцінним єлеєм, і дай у серце сина мого (ім'я) Твій Божественний світ і Твою любов, щоб серце його не стало тяжким, бережи його у своїй руці і веди за життєвими дорогами, навчаючи і наставляючи, як вести собі у складних ситуаціях, дай Твою Божественну мудрість і наповни серце любов'ю до світу гине, бережи від усякої згубної виразки, помаж його Своєю дорогоцінною кров'ю. Я вірю всім серцем, що Ти завжди поруч і допомагаєш подолати труднощі. Дякую, Отче, за Твою любов і милість. Амінь.

Молитва для захисту сина від негараздів

Господи Всемогутній! Даруй моєму синові Божому благодать. Хай усі негаразди його оминають.

Молитва до Богородиці

Богородиця пречиста! Любов'ю своєю святою захисти слугу (ім'я). Стоячи біля престолу Господа нашого Іисуса Христа, випроси для нього благословення та турботи. Хай шлях його буде угодний Господеві. Нехай виконує заповіді Його, працями своїми прославляючи Бога! Амінь!


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти