Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274093"]
Все буде УКРАЇНА!, Матеріали українською мовою

Життя у новій реальності: SantaViktoria розповіла, як говорити з дітьми про війну

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2022.05.12
0
Розповідаємо, як війна перевернула життя та свідомість відомих українців. Сьогодні з нами ділитися історією, переживаннями та часом

Розповідаємо, як війна перевернула життя та свідомість відомих українців. Сьогодні з нами ділиться історією, переживаннями та порадами мама, телеведуча, актриса та блогерка SantaViktoria.
1. Ваші відчуття 24.02.2022, були готові, вірили, що почнеться війна?

Особливо я до останнього не вірила, що може розпочатись війна. Буквально за день до всіх подій я запевняла знайомих, що такого не може бути і все це лише чуйне. Наступного дня, 24.02, моє життя повністю змінилося.

2. Як змінилося ваше життя та діяльність у новій реальності?

Війна розділила моє життя на «до» та «після». Були переглянуті всі цінності, змінено цілі і прийшло усвідомлення того, що в нашій житті так багато речей та предметів, які насправді нам зовсім не потрібні. Найважливіше, що є у кожного з нас – це близькі та рідні люди, про яких ти турбуєшся, переживаєш та піклуєшся. Ще я відчула, наскільки сильний та згуртований український народ. Війна об'єднала всіх нас і створила величезний механізм, де кожен намагається допомагати в міру своїх сил. Зусилля кожного з нас зараз надзвичайно важливі.


На даний момент мій бізнес повністю припинений і поки що я не можу його відновити, але зараз я як ніколи відчуваю, як багато у мене близьких людей, добробут яких важливіший за будь-які гроші.

SantaViktoria з донькою

Джерело: пресслужба

3. Як переживає війну ваша батьківщина, діти?

Звичайно ж, усі переживають про людей, про війну. Особливо шкода діток, які стали жертвами цієї жахливої ​​війни. Моя дитина теж переживає. Якоїсь миті я звернула увагу, що вона стала неймовірно тихою — почала мало розмовляти, спілкуватися, ділитися своїми емоціями. Напевно, як усі ми. Я намагалася приділяти їй більше уваги, пояснювати ситуацію та максимально підтримувати, адже розумію, як для неї це складно.


4. Які плани вашої батьківщини, на жаль, зірвала війна?

Росія планувала переїзд у нову квартиру. Ми чекали закінчення будівництва і буквально рахували дні до переїзду, але ці плани зірвала війна. Тепер ми змушені винаймати житло. З іншого боку, війна навчила жити в одному моменті і радіти найпростішим промовам.

5. Українським сім'ям доводиться пристосовуватися до нової жахливої ​​реальності. Як пояснити те, що відбувається дітям?

Тільки розмовами, поясненнями та підтримкою. Моїй дочці 9 років, але я спілкуюся з нею, як зі дорослою, і намагаюся донести до неї всю суть ситуації, що склалася. Показати, що ми повинні допомагати та підтримувати тих, кому складніше, ніж нам, а також як ми можемо продовжувати працювати, навчатися навіть під час війни.


SantaViktoria про війну

Джерело: пресслужба

6. Де брати сили, щоб витримати та підтримати дітей?

Зараз ми всі відчуваємо емоційну втому, по суті не маємо позитивних моментів у нашій житті, але лише віра в себе, в нашу країну та майбутнє може давати нам сили вистояти та підтримати не лише собі, а й близьких людей.


7. Плани, мрії, надії: що робитимете після нашої победи?

Насамперед обійму тих близьких людей, з якими зараз не можу бути поруч. Звичайно ж, я тільки буду працювати, намагатимусь допомогти нашій країні та розвивати якісний український продукт. І звичайно ж пишатися, що я – українка!

SantaViktoria про вплив війни

Джерело: пресслужба


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x