Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="240124"]
Матеріали українською мовою

Життя без алергії: як убезпечити собі та рідних

Old date:
Current date: 2022.12.06
New date: 2020.03.12
0
На початку березня у Києві відбулася виставка «Життя без алергії», де серед головних учасників виступила компанія Санофі в Україні

На початку березня у Києві відбулася виставка Життя без алергії, де серед головних учасників виступила компанія Санофі в Україні. Захід став одним з найбільших подій в Україні на тему рішень від алергії, майданчиком для отримання інформації про нові методи лікування, гіпоалергенні харчові продукти та товари широкого вжитку.

алергія, лікування від алергії, сезонна алергія, як убезпечити собі від алергії

Джерело: pinterest

У рамках події відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання алергології» за участю українських та міжнародних експертів, на якій лікарі обговорили сучасні підходи до діагностики та способи покращення якості життя пацієнтів з алергією.

На виставці відвідувачі змогли на собі відчути симптоми алергічного риніту. З цією метою на стенді компанії було використано технологію віртуальної реальності, за допомогою якої гості могли побачити світ очима людини з алергією та без неї. Метою цього експерименту було привернення уваги громадськості до проблеми алергії, необхідності дотримання лікувально-діагностичних заходів, щоб не допустити виникнення серйозних ускладнень цього захворювання.

алергія, лікування від алергії, сезонна алергія, як убезпечити собі від алергії

Джерело: Санофі

Валерія Бурмак, керівник з медичних питань безрецептурного напрямку Санофі в Україні:


Наша компанія, як надійний партнер у сфері охорони здоров'я, працює над розробкою сучасних та ефективних рішень від алергії. На цій конференції “Життя без алергії” ми представили антигістамінний препарат останнього покоління, який допомагає позбутися проявів цієї хвороби, при цьому не впливаючи на швидкість реакції та не знижуючи концентрацію уваги. Наша мета – надати підтримку тим людям, чия якість життя погіршується через алергію. Навесні це – особливо актуальне завдання, адже близько 40% людей у ​​світі та Україні страждають від сезонної алергії.

Аллергія є глобальною проблемою XXI століття, адже у зв'язку з урбанізацією та зміною стилю життя все більше людей починають нею хворіти:

  • алергія – це найбільш поширене хронічне захворювання у Європі;
  • щоденно алергія впливає на життя 150 мільйонів людей у ​​всьому світі;
  • більшість аллергічних станів починаються у детства і досягають піку у найпродуктивніші роки;
  • алергічний риніт вражає до 45% європейців віком 20–40 років.
  • алергія, лікування від алергії, сезонна алергія, як убезпечити собі від алергії

    Джерело: Санофі

Інна Гогунська, професор мед. наук, заслужений лікар України, заступник голови Центру алергічних захворювань ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України» так прокоментувала проблему алергії:

Аллергія є дошкульним та серйозним захворюванням, яке може призвести до кризових станів та важких ускладнень. Згідно з дослідженням Allergy market U&A, 20% людей не звертаються за допомогою при алергії, а намагаються лікуватися на основі інформації з Інтернету. Такий підхід наражає пацієнтів на опасність, знижує якість їхньої життя. Тож я закликаю українців з проблемою алергії вчасно звертатися до спеціалістів, які визначатимуть необхідне лікування. Зараз у пацієнтів є можливість значно покращити свій стан за допомогою сучасних та ефективних антигістамінних препаратів.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти