Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="254217"]
Матеріали українською мовою, СЕЗОН ЗАСТУД: ЯК ЗАХИСТИТИ ДИТИНУ

Як розважити дитину, коли вона хворіє: 5 вдалих ідей

Old date: 2019-01-28
Current date: 2022.09.28
New date: 2020.09.15
0
Будь-який чоловік, не говорячи вже про дитину, втомиться лежати пів дня в ліжку і дивитися в потолок. Звичайно, мультики та ігри на планшет

Будь-який чоловік, не говорячи вже про дитину, втомиться лежати пів дня в ліжку і дивитися в потолок. Звичайно, мультики та ігри на планшеті на якусь годину розважатимуть малюка, але є і ще сила-силенна зайняти, які зможуть його зацікавити і зробити процес одужання захоплюючим!

Мамина вага

  1. Не бійтеся відхилитися від режиму дня. Не потрібно дотримуватися чіткого режиму дня, коли малюк хворіє. Краще частіше підходити до дитини, заколісувати, гладити та обіймати. Мамине тепло - важлива частина лікування.
  2. Малюка, що хворіє не можна гавкати за капризи та шкідливу поведінку. Поки температура хоч не на багато, але вища за норму, мамі потрібно набратися терпіння та бути ніжною й поважною.
  3. Діти часто чинять опір лікувальним процедурам. Постарайтеся бути твердою, але обійдіться без примусу і насильства. Скажіть малюкові, що він дуже сміливий, що разом ви переможете хворобу, потерпіти треба зовсім трохи і за сміливість його чекає нагорода. Пообіцяйте почитати улюблену казку після прийому ліків — і, звичайно, одразу ж виконайте обіцянку.

Чим розважити малюка?

  • Коли температура спаде і дитина знову стане активною, вона може занудьгувати. Організуйте їй нескладні заняття, щоб дитина не мучилася без діла. І при цьому продовжувала дотримуватися постільного режиму.
  • Скористайтеся спеціальним столиком-розносом. Він ставиться зверху на коліна і дозволяє їсти, малювати, збирати пазли або мозаїку, лежачи у постелі.
  • Дозвольте малюкові грати з улюбленими іграшками необмежену кількість годин. Якщо малюк буде в гарному настрої, він швидше одужає!

Ідея №1

Передивитись разом з дитиною старі фотоальбоми з вашого детства, і навіть з детства бабусь і дідусів, якщо такі фотографії збереглися, одночасно згадуючи історії, з ними пов'язані. Ще дітям завжди цікаві історії про них самих, які вони просто не пам'ятають, бо були занадто маленькими — як народилися, як ходили до дитячого садка, якими були в грудному віці, що смішного робили… Такі розповіді допоможуть дитині трохи відволіктися від свого стану — першіння у горлі або біль у животі, наприклад, і легше його перенести.

Ідея №2

Пошукайте заздалегідь якісні аудіопостановки великого хронометражу, які дитина ще не чула, але напевно буде з цікавістю слухати. Запропонуйте дитині закрити очі та послухати казки чи радіоспектаклі. Можна зробити це у навушниках. Дитина, можливо, до кінця постановки засне, і це добре, організму потрібен сон, тільки стежте, щоб у потрібний момент зняти навушники та вимкнути казку.

Ідея №3

Створіть навколо ліжка криївку. Побудуйте форт з покривал, помістивши їх над ліжком, якщо є можливість. А потім залазьте всередину і читайте книжки з пригодами!


Джерело: theodysseyonline.com

Ідея №4

Запропонуйте дитині зайнятися творчістю. Навіть лежачи або напівлежачи можна робити у ліжку різні творчі речі. Можна в'язати лежачи, малювати олівцями та фломастерами або писати, закріпивши папір на металевому розносі магнітами. Велика розмаїтість наборів для творчості зараз дозволяє підібрати дитині таку майстерілку, що не загрязнити ні її, ні ліжко, з якої без клопоту можна працювати лежачи.

Наприклад, робити фігурки із синьової проволоки. Плести браслетики з гумок. Маленькі дітки можуть грати з ігровим тестом на великому розносі, воно не приклеїться до подушки чи одеяла.

Ідея №5

Головоломки теж можуть скласти компанію хворій дитині, тільки такі як кубик Рубіка та його всілякі варіації, змійки, кулі лабірінтуси таінші компактні варіанти.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти