Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273997"]
Все буде УКРАЇНА!, Матеріали українською мовою

Як Фундації за кордоном допомагають українським батьківщинам

Old date:
Current date: 2022.07.03
New date: 2022.05.10
0
Хочемо розповісти про досягнення та подякувати підрозділам Фундації в Австрії, Франції, Німеччині, Угорщині, Італії, Нідерландах.

Хочемо розповісти про досягнення та подякувати підрозділам Фундації в Австрії, Франції, Німеччині, Угорщині, Італії, Нідерландах, Польщі, Румунії, Іспанії, Швейцарії та Великій Британії.

Як Фундації за кордоном допомагають українським батьківщинам

Через свої програми Фундації приймають сім'ї українських біженців, які в окремих випадках можуть залишатися і на кілька місяців, доки лікування дітей не буде завершено. Крім надання житла, працівники передають одяг, предмети особистої гігієни, їжу, допомагають з перекладом та побудувати контакт із місцевими школами та іншими установами.

Як Фундації за кордоном допомагають українським батьківщинам

Кілька відділень Фундації, в тому числі в Італії, Нідерландах та Швейцарії, допомагають українським батьківщинам з онкохворими дітками. Так, Фундація у Швейцарії співпрацює з іншою неурядовою організацією, що привезла 30 українських онкохворих діток, яким потрібна була невідкладна медична допомога. Фундація приймає їх у Будинках Рональда МакДональда, надає гуманітарну допомогу та підтримку.

Фундація у Словаччині фінансує 5 квартир у Братиславі для проживання українських дітей та їхніх сімей.

Як Фундації за кордоном допомагають українським батьківщинам

Фундація у Латвії орендувала автобус і доставила до країни 45 українських біженців, яким надали важливу підтримку.

Як Фундації за кордоном допомагають українським батьківщинам

Багато представників, таких як Румунія, Іспанія, Португалія, Італія та Польща, співпрацюють з Фундацією в Україні, іншими неурядовими організаціями та державними установами у своїх країнах, щоб зібрати продукти харчування, ліки та інші нагально важливі речі.

Так, Фундація у Румунії надіслала 23 палети підтримки, а Фундації до Португалії та Іспанії нещодавно відправили 61 палету гуманітарних вантажів!

Як Фундації за кордоном допомагають українським батьківщинам

Ronald McDonald Care Mobile – програма польської фундації. Це мобільний медичний пункт у Перемишлі для українських дітей із батьківщинами, які перетнули кордон. Також Фундація передала 20 складних ліжок до лікарні Св. Падре Піо у Перемишлі, щоби батьки могли спати поруч із ліжком своєї госпіталізованої дитини. Також 6 батьків отримали допомогу за програмою Дім Рональда МакДональда.

Як Фундації за кордоном допомагають українським батьківщинам

Дякуємо всім країнам за їх позицію та підтримку. Ми це ніколи не забудемо!

Робіть добрі справи разом із нами!

Стати патроном ⇒


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x