Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="282760"]
Материалы на украинском языке

Як «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» підтримувала сім’ї 2023 року

0
40 млн грн допомоги — благодійна організація «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» продовжувала підтримувати українські �

40 млн грн допомоги — благодійна організація «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» продовжувала підтримувати українські сім’ї у 2023-му році.

Як «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» підтримувала сім'ї 2023 року

Сімейні кімнати — щоб батьки й хворі діти були поруч у лікарнях

Можливість бути поруч — найцінніша для родини, яка фактично живе в лікарні, піклуючись про малюка. Тому в дитячих лікарнях по всій Україні «Фундація Дім Рональда МакДональда» облаштовує Сімейні кімнати, щоб родини могли бути разом. Вони працюють у лікарнях міст Вінниця, Київ, Львів, Суми, Рівне (програма у Харкові наразі тимчасово припинена). Сімейні кімнати мають найсучасніші зручності: просторі вітальні, дитячі куточки з іграшками й книжками, кухні з побутовою технікою, у деяких кімнатах є душова та пральня, у лікарнях Рівного й Сум — окремі спальні з приватними санвузлами, родинам пропонують їжу та гарячі напої. Батьки можуть перебувати тут стільки, скільки потребуватиме лікування дитини. За затишком і безпекою в кімнатах стежить спеціально навчена команда — адміністратори, що відповідають за порядок і надають підтримку. Проживання й користування всіма виго́дами для сімей безплатне. У 2023 році 11 481 сім’я відвідала Сімейні кімнати 80 111 разів. За весь час дії програми — 31 542 сім’ї 221 726 разів. 

Як «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» підтримувала сім'ї 2023 року


Перший в Україні Дім Рональда МакДональда

Більше як 20 000 дітей з усієї країни щороку проходять лікування в найбільшій національній дитячій лікарні в Україні «Охматдит». Для багатьох з них хвороба довготривала, місяцями доводиться лежати в лікарні, далеко від дому і рідних. Саме тому Фундація побудує на території лікарні Дім Рональда МакДональда, щоб хворі дітки не розлучалися з батьками під час лікування. Сім’ї зможуть жити в Домі Рональда МакДональда під час тривалого лікування або медичного огляду — стільки, скільки буде треба. Він матиме всі виго́ди, за які ми так любимо рідну домівку. Тут буде облаштовано 50 окремих кімнат з санвузлами та душовими, а загальні приміщення передбачають простору залу, сучасну кухню, дитячу кімнату з іграшками, бібліотеку. Дім Рональда МакДональда буде розроблений з урахуванням умов безбар’єрності, щоб надати можливість кожній людині скористуватися перевагами цієї програми, також планується укриття.

Програма дасть змогу сім’ям бути поруч із дітьми в лікарні, щороку заощаджувати їм мільйони гривень на проживанні й харчуванні, зменшувати стрес для сімей, і допоможе лікарні надавати найліпшу допомогу. У всьому світі завдяки меценатам збудовано та утримуються майже 400 таких Домів, з них 100 — у Європі. В Україні він стане першим. 

Продуктові набори — допомога для тих, хто потерпає від війни

Щоб забезпечити базові потреби для постраждалих сімей, «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» у 2023 році спакувала й передала 99 700  продуктових наборів приблизно на 39 млн грн. До складу набору входять такі продукти, як крупа, борошно, цукор, булки, олія, молоко, макарони, консерви, чай тощо. Одного набору родині з 3-4 чоловік може вистачити на кілька днів. Передавали їх через приблизно 200 організацій. Реалізація всіх програм Фундації стала можливою завдяки підтримці працівників McDonald’s Україна, які доєдналися на волонтерських засадах.

Як «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» підтримувала сім'ї 2023 року

Якісне та сучасне медобладнання — порятунок маленьких життів в умовах війни

«Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» розуміє важливість забезпечення якісним і сучасним медичним обладнанням українських дитячих лікарень. Умови війни, стрес та обмежений доступ до медичної допомоги в прифронтових регіонах призводять до збільшення захворюваності серед дітей. 2023 року Фундація успішно продовжила програму підтримки лікарень сучасним медичним обладнанням. Протягом року передали 7-м обласним дитячим лікарням 27 видів сучасного обладнання, вартість якого склала 2 063 915 гривень. Це сприятиме поліпшенню якості надання медичних послуг і допоможе маленьким пацієнтам одужувати ефективніше. 

Як «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» підтримувала сім'ї 2023 року

Просування сімейно орієнтованого підходу у медичному догляді

Фундація вірить у силу родини на шляху одужання дитини. Тому 50 років у всьому світі й сім років в Україні сприяє розвитку сімейно орієнтованої медицини, де у фокусі медичного догляду — дитина та її рідні. Згідно дослідження 2021 року, 44 % українських родин не мали змоги бути поруч із дитиною в лікарні, 96 % вважають, що це вкрай важливо.

З метою навчання засад сімейно орієнтованості серед майбутніх лікарів, у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького був впроваджений навчальний курс, у якому лише за минулий рік взяв участь 201 студент.

Для представників прогресивної медичної спільноти була проведена 6-та Всеукраїнська конференція з сімейно орієнтованої медицини — унікальний майданчик обміну сучасними знаннями й практиками. 2023 року в конференції взяли участь 12 доповідачів, 80 учасників офлайн і майже 1000 медичних працівників онлайн. 

Генеральні партнери «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні»: McDonald’s Україна, «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні». Головні партнери: Mastercard, Оптима-Классік, Dragon Capital, Нова пошта, Aryzta.

Підтримати організацію можна за допомогою благодійного внеску на rmhc.org.ua.

________________________________________________________________________________________

Довідка

Про «Фундацію Дім Рональда МакДональда в Україні»

«Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» — благодійна неприбуткова організація, що створює та підтримує програми задля покращення здоров’я та добробуту дітей і їхніх родин, а також розвиває сімейно орієнтований підхід в медичному догляді. З 2017 року Фундація відкрила й утримує шість Сімейних кімнат Рональда МакДональда в державних лікарнях Києва, Львова, Вінниці, Сум, Рівного і Харкова (наразі зачинена). З початку війни Фундація запустила додаткові програми підтримки сімей, що потерпають від війни. Сума допомоги 2023 року склала понад 40 мільйонів грн. Більше про діяльність Фундації Дім Рональда МакДональда можна дізнатися на сайті та в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты