Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274956"]
Матеріали українською мовою

Як Фундація Дім Рональда МакДональда допомагає українським батьківщинам: звіт за тиждень

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2022.06.24
0
Фундація Дім Рональда МакДональда продовжує допомагати українцям, що потерпають від війни. Ваша підтримка допоможе потерпілим

Фундація Дім Рональда МакДональда продовжує допомагати українцям, що потерпають від війни. Ваша підтримка допоможе потерпілим сім'ям отримати важливі продукти харчування, а лікарням — життєво необхідне медичне обладнання.
Минулої тижня українці відчували нашу з вами підтримку. Внаслідок ворожих обстрілів Миколаєва та Миколаївської області було пошкоджено водогін, яким здійснюється постачання води до міста. Щоб підтримати мешканців, ми закупили та передали 19 тисяч літрів питної води. Сума допомоги склала 99 грн.


Пральню машину отримав Спеціалізований психоневрологічний дитячий будинок № 3 «Сонечко» у місті Одеса. Тут виховуються діти-сироти та з особливостями, а також здорові діти. Професійна пральна машина значно полегшить догляд за ними і дозволить прати великі об'єми одягу (93 800 грн).


Наразі остро стоїть необхідність у проведенні практичних тренінгів надання першої невідкладної допомоги. Такі навички можуть врятувати чиєсь життя, особливо в умовах війни. Для якісного навчання ми передали два манекені. Ніжинському медичному коледжу (28 грн).

Миколаїв продовжує приймати вагітних жінок з регіонів поруч. Через навантаження пологові будинки міста потребують додаткового обладнання. Фундація придбала для Родильного будинку №2 фетальний монітор, що дозволить зручно спостерігати за станом майбутніх матусь (26250 грн).


«Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті» приймає сотні поранених українців. Щоб допомогти потерпілим, ми передали медзакладу хірургічний світильник та комплекс моніторування стану пацієнта (на 99 680 грн).


6 140 батьківщини отримали набори з продуктами харчування (на суму 2 грн). Ми передаємо набори через адміністрації, громадські та благодійні організації на місцях. З початку війни підтримку відчули 523 540 сімей.

Сімейні кімнати Рональда МакДональда продовжують дарувати комфорт у дитячих лікарнях Києва, Сум, Львова, Вінниці. За минулу тиждень 635 разів важкохворі дітки були поруч із батьками біля кімнат. За всю годину війни – 2281 раз.


Ми отримуємо багато прохань про допомогу. Долучайтесь, допоможіть українцям відчуватись у безпеці та відчувати нашу з вами підтримку!


Зробити внесок⇒


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x