Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="282880"]
Материалы на украинском языке

Втілення цілей сталого розвитку на рівні школярів: оголошено переможців конкурсу

0
Компанія Epson оголосила переможців конкурсу «Втілення цілей сталого розвитку на рівні школярів». Учні та вчителі разом презентувал

Компанія Epson оголосила переможців конкурсу «Втілення цілей сталого розвитку на рівні школярів». Учні та вчителі разом презентували власні проєкти зі збереження та раціонального споживання природних ресурсів в Україні. Загалом участь в конкурсі взяли близько 800 школярів зі 114 шкіл з різних куточків країни. 

Втілення цілей сталого розвитку на рівні школярів: оголошено переможців конкурсу

Джерело: freepik

Головна мета конкурсу полягала в об’єднанні талантів вчителів та учнів для спільного пошуку ідей, спрямованих на розв’язання сучасних екологічних проблем, популяризації екосвідомості серед школярів та демонстрації того, що навіть найменші кроки можуть призвести до значних, позитивних змін та зберегти природні ресурси для майбутніх поколінь. Кожен заклад освіти, що переміг у конкурсі, нагороджено мультимедійним технічним обладнанням, що допоможе урізноманітнити навчальний процес та реалізувати ідеї учнів. 

Проведення конкурсу є важливим кроком для досягнення цілей сталого розвитку в Україні, оскільки належне виховання дітей закладає важливі знання та корисні звички, роблячи націю більш екосвідомою та відповідальною.

Призери конкурсу були обрані почесним журі у складі: Аратовська Євгенія, засновниця Impact Business «Україна без сміття» та експертка у сфері поводження з відходами; Байляк Марія, доктор біологічних наук; Ганаженко Данило, методист студії онлайн-освіти EdEra; Завидовський Богдан, вчитель природничих дисциплін та фахівець з біотехнологій; Засєкіна Тетяна, доктор педагогічних наук та старший науковий співробітник. 


«Не потрібно бути ідеально екосвідомими, достатньо обрати одну дію й почати втілювати її в життя. Бо саме маленькі кроки призводять до великих змін. Цей принцип простежується в усіх проєктах учасників, і він є єдиним способом долати екологічні проблеми», — коментує Данило Ганаженко, член журі, методист студії онлайн-освіти EdEra. 

Перше місце: Вінницький ліцей №8

Ліцеїсти 8-11 класів під керівництвом вчителя Юрія Московчука створили прилад Eco-8, здатний частково забезпечити аварійне освітлення шкільного укриття у разі відключення освітлення. Пристрій був виготовлений із раніше використовуваних деталей, а всі частини, крім сонячної панелі, були зібрані власноруч. Це додатково дозволяє боротися з проблемою надспоживання.

Друге місце: Світловодський ліцей сучасної освіти «Інтелект»

Учні 7-8 класів, разом з керівником Людмилою Литус, озеленювали простір селища, а також самостійно живцювали та вирощували саджанці декоративних рослин. Екоініціатива спрямована на формування екологічних звичок серед учнів, а також на переконання оточення, що навіть невеликі зміни у побуті можуть допомогти у збереженні ресурсів планети.

Третє місце: Дніпровський ліцей №3

У своїй відеороботі школярі з вчителем Аліною Полосухіною представили 3D-макет енергоефективної та ресурсонезалежної школи, комфортної для дітей та працівників закладу. Концепція передбачає компостування, використання сонячних панелей, сортування відходів, а також встановлення у підлозі п’єзоелементів, що перетворюють механічну енергію від кроків учнів на електроенергію.

Переможець серед учнів початкових класів: Одеський ліцей №67 

Учні 2 класу спільно з вчителем Людмилою Гибескул показали практичне економне споживання електроенергії школярами в побуті. 

«Під час прийому робіт та їх оцінювання ми були приємно вражені інтересом до теми конкурсу та рівнем освіченості школярів у питаннях збереження природних ресурсів. Різниця в один або декілька балів при оцінці робіт свідчить про високу підготовку та знання учасників. Ми раді бачити, що завдяки вчителям та батькам учні українських шкіл мають глибоке розуміння важливості охорони довкілля. Усі робочі групи запропонували ефективні інструменти та дії, які вдало поєднали науку з креативністю», — розповіла Юлія Соколова, менеджер з маркетингу представництва «Epson Europe B.V.» в Україні. 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты