Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="260632"]
Материалы на украинском языке

Вчений розповів, що існує два рівні захисту від коронавирусу

0
Вчені продовжують підіймати тему захисту від коронавірусу. Своєю думкою про здатність організму протистояти інфекції поділився м

Вчені продовжують підіймати тему захисту від коронавірусу. Своєю думкою про здатність організму протистояти інфекції поділився медик Андрій Цвєтков.

Два вида защиты от коронавируса

Джерело: freepik

Захищатися від вірусних хвороб людини допомагають два рівні імунної системи — вроджений і набутий імунітет. Про це розповів кандидат медичних наук Андрій Цвєтков.

«Уроджений імунітет є першим захисним бар’єром для будь-якої інфекційної патології. Специфічний імунітет (придбаний протягом життя — прим. ред.) — це другий бар’єр, другий рівень», — цитує радіо Sputnik Цвєткова.

При цьому лікар відзначає, що другий рівень захисту отримати можна за допомогою вакцинації, яка посприяє виробленню «блокування» певної інфекції.


Особенности иммунитета

Джерело: freepik

Але якщо імунна система працює слабо, вакцина може не дати стовідсотковий результат. Як пояснив учений, другий рівень захисту повинен лише посилювати імунітет і допомагати організму боротися з загрозою.

Варто відзначити, що поки фахівці продовжують працювати над створенням ефективної вакцини. Лише вона, на думку більшості епідеміологів, здатна завершити поширення COVID-19. Поки препарату немає, залишається продовжувати слідувати всім заходам профілактики зараження.

Нагадаємо, в кінці грудня Всесвітня організація охорони здоров’я попередила, що закінчення пандемії в найближчі місяці чекати не варто. На зниження захворюваності піде більше часу. За словами представниці відомства Меліти Вуйнович, ситуація з коронавірусом покращиться, коли ми «навчимося жити з цим вірусом», а не будемо «дозволяти йому керувати життям». «Вірус знаходиться в популяції, він не має наміру нікуди йти, він залишиться тут, як і інші віруси».

Бережіть здоров’я і слідуємо заходам індивідуального захисту!Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты