Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281133"]
Матеріали українською мовою

Стартував конкурс для українських шкіл: відповідальне споживання природних ресурсів

0
Оголошено про початок конкурсу «Втілення цілей сталого розвитку на рівні школярів» та запрошено вчителів взяти участь у формуванні

Оголошено про початок конкурсу «Втілення цілей сталого розвитку на рівні школярів» та запрошено вчителів взяти участь у формуванні та реєстрації учнівських груп для реалізації конкурсної роботи. 

Зменшення негативного впливу суспільства на природу вимагає прояву відповідальності та спільних зусиль шкірного. Тож конкурс, організований компанією Epson, призваний об'єднати професійність освітян та талант учнів у пошуку ідей, які допоможуть зробити важливий внесок у вирішення актуальних проблем сучасності: відповідального споживання електроенергії та зниження углецевого сліду в Україні. Водночас для шкіл це також нагода отримати передове технічне обладнання.

конкурс для українських шкіл: відповідальне споживання природних ресурсів

Джерело: freepik

 

Деталі конкурсу:

 • Тема: «Відповідальне споживання електроенергії та природних ресурсів на рівні учнів в Україні».
 • Формат конкурсної роботи: Робоча група (вчитель та 2-15 учнів) створюють доповідь/презентацію своїх ідей у ​​вигляді відеозапису тривалістю до 10 хвилин.
 • Ключові періоди проекту:  

По 15 січня 2024 року заповнення інформаційного повідомлення про намір участі у конкурсі вчителем;


По 28 лютого 2024 року прийом конкурсних робіт;

Після 25 березня оголошення та нагородження переможців конкурсу; 

 • Призовий фонд: Переможці, що посядуть перші три місця, отримають комплект сучасного технічного обладнання Epson для шкільних класів: багатофункціональний друкарський пристрій Epson EcoTank з серії Фабрика друку, проектор та документ-камеру.

Детальні умови конкурсу та реєстрація на сайті Організатора. 

Чому це важливо?

 • Досягнення цілей сталого розвитку: Участь у конкурсі допоможе втілити цілі сталого розвитку у життя, а персональний внесок шкірного ученика може покращити майбутнє нашої планети;
 • Збереження довкілля: Вчителі заохочують учнів зменшити вплив на довкілля та раціонально надалі використовувати природні ресурси в Україні;
 • Раціональне використання ресурсів: Конкурсне завдання може сприяти підвищенню зацікавленості вашого класу/школи у темі та навіть надихнути учнів на пошук новаторських рішень для збереження енергії та ресурсів нашої планети.

Кому це цікаво?

 • Вчителям: Досвід, професійні знання та керівництво під час виконання конкурсного завдання стануть прикладом для учнів;
 • Учням: Виклик для учнів — це не лише виховання свідомого відношення до ресурсів планети та шанс поглибити знання, а й стимул для пошуку нових рішень у цій галузі.

Слідкуйте за подіями конкурсу у новинах на сайті Організатора, а також на ресурсах медіапартнерів: української студії онлайн-освіти EdEra та національної освітньої платформи «Всеосвіта».


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти