Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281010"]
Материалы на украинском языке

СПЕЦВИПУСК «BURDA. В’язання» — приємний подарунок для всіх любителів рукоділля!

0
8 грудня вийде з друку новий СПЕЦВИПУСК "BURDA. В’язання"! У журналі зібрані теплі ідеї для холодної пори року: Фантастичні зимов�

8 грудня вийде з друку новий СПЕЦВИПУСК «BURDA. В’язання»!

СПЕЦВИПУСК "BURDA. В’язання"

У журналі зібрані теплі ідеї для холодної пори року:

  • Фантастичні зимові светри, кардигани та аксесуари!
  • Ніжні моделі у м’яких пастельних тонах, прості проєкти та аксесуари з родзинкою, екстравагантні образи для нього та для неї в чуттєвій кавовій палітрі.
  • Також у випуску: неймовірні норвезькі светри, у які варто закохатися, і речі з прохолодною стільниковою та бульбашковою структурою.

Так що мерщій беріть спиці до рук та творіть справжні шедеври!

Запитуйте новий спецвипуск » BURDA. В’язання » у точках продажу з 8 грудня або замовляйте журнал на сайті, заповнивши спеціальну ФОРМУ⇒


Запитання щодо замовлення: [email protected]


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты